Distribuidora Papelera De La Huasteca Sa De Cv Facturacion Electronica Texting And Driving Informative Essays What Can I Do With A Phd In Nursing Annotated Bibliography English Example

MLM MEDIA CAR INTRO

przez Maciej Maciejewski

MLM MEDIA CAR to nowy projekt edukacyjny zainicjowany przez „Network Magazyn” – jedyne w Polsce, niezależne pismo o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Ambasadorem przedsięwzięcia jest firma European Financial Group (EFG).

Właściwie to ten trailer powinniśmy opublikować jako pierwszy, jeszcze przed wywiadem z Marcinem Kuźniarem, prezesem European Financial Group. Ale, jak to mówią „nie ma tego złego, co by…” a nawet „co się odwlecze to…” Wbrew pierwotnym założeniom, bardzo dużo energii a przede wszystkim czasu zajęło nam nagranie muzyki, utworu promującego przedsięwzięcie MLM MEDIA CAR. Ponieważ muzycznie jest to nasz pomysł od początku do końca, musieliśmy całą akcję – począwszy od kompozycji, jej aranżacji, aż po nagranie i montaż – zorganizować własnymi siłami oraz kosztem. No, ale udało się. W tym miejscu wielkie podziękowania od naszej redakcji należą się przede wszystkim Mikołajowi Podolskiemu, który był skomponował i nagrał partie gitarowe, Markowi Makarewiczowi (basista zespołu Shout), który nagrał sekcję rytmiczną czyli perkusję i bas oraz Jackowi Kaczmarskiemu, który wszystko złożył w całość i zmontował. Teraz kolej na następne, edukacyjne wywiady zrobione za pomocą MLM MEDIA CARA. Już mamy zrealizowane cztery ciekawe rozmowy, są w trakcie montażu. Publikacje niebawem na naszym portalu. A oto MLM MEDIA CAR INTRO:

Ambasadorem AKADEMII MLM i projektu MLM MEDIA CAR jest firma European Financial Group (EFG).  

  

Mogą Cię również zainteresować