Szkolenie odbyło się w pięknym, górskim Pensjonacie Rzehaczek. Pierwszy miał miejsce wykład lek. med. Alicji Olmy, która jako niestrudzony propagator i orędownik zdrowego trybu życia, a przede wszystkim odżywiania, w bardzo przystępny sposób wyjaśniła nam, na co powinniśmy zwracać uwagę podczas nabywania produktów spożywczych. Tak, aby ich niektóre składniki nie działały na nasz organizm negatywnie. Dr Jaromir Bertlik, jako człowiek bezpośrednio zaangażowany w prace naukowe nad produktami oferowanymi przez firmę Akuna, skupił się właśnie na temacie ich wpływu na organizm ludzki.

reklamareklama

Po ciekawej prelekcji doktora, Anna Rutkowska i Dariusz Siwiec przedstawili pięć osób, wybranych ze swojej ekipy do nowego projektu, który niebawem rozpocznie nasza redakcja. Będzie to pierwsze w sektorze studium przypadku o nazwie Laboratorium MLM, a wezmą w nim udział: Nina Rosowska, Jacek Piekarski, Kamil Szopa, Karolina Chruszcz i Aleksander Rutkowski. To młodzi ludzie, którzy zaczęli działać w marketingu sieciowym niedawno, ale nakreślając konkretny plan działania wyznaczyli sobie cel – w ciągu kilku miesięcy wypracować auto, które Akuna przyznaje swoim dystrybutorom w nowym programie Automotywacja. Niebawem opublikujemy pierwszy wywiad wideo przedstawiający tę piątkę wybrańców i będziemy się spotykali z nimi przed kamerą co miesiąc, aby sprawdzać postępy w dążeniu do celu.

Na koniec szkolenia wystąpił Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”, który w godzinnym wykładzie przekazał uczestnikom najważniejsze informacje dotyczące biznesu MLM, a także pokazał konkretne, nowe przedsięwzięcia podszywające się pod network marketing, w które za żadne pieniądze wchodzić nie warto. W ten sposób, jak zawsze w takich miejscach, nasze pismo informowało, edukowało, promowało, ale również ostrzegało. Po szkoleniu, w takt góralskiej muzyki i tańców, nastąpiła wielogodzinna integracja, w trakcie której, jak przystało na menedżerów zaangażowanych w pracę po same uszy, również rozgorzały niekończące się rozmowy o dobrym biznesie.