W październiku br. w warszawskim hotelu Airport Okęcie po raz drugi wręczono statuetki „Gracja” a po raz pierwszy „Ambasador” w projekcie nazwanym Akademia Dobrego Stylu. Tym drugim tytułem wyróżniono m.in. Irenę Thomann („Rzecz o rzetelnym przekazie informacji”), która na co dzień współpracuje z działającą w systemie network marketing firmą Akuna i na bazie tej kooperacji od kilku lat odnosząc sukces buduje na terenie Niemiec swój biznes i markę.

Akademia Dobrego Stylu to projekt zainicjowany przez Klub Integracji Europejskiej. „Akademie Klubu Integracji Europejskiej są tymi miejscami, gdzie możemy wzbogacić naszą wiedzę i rozwinąć różne umiejętności. Każda z nich ma swojego mecenasa, osobę znaną, będącą autorytetem i zarazem naszym przewodnikiem w danej dziedzinie. Mecenasi naszych akademii niejednokrotnie są animatorami spotkań klubowych, na których dzielą się z nami swoimi doświadczeniami i udzielają nam swoich porad.” – czytamy na portalu KIE.

Do grona nagrodzonych statuetką „Gracja” podczas gali w hotelu Airport Okęcie dołączyły kolejne damy sceny i ekranu oraz po raz pierwszy – sportu. Nagrodzono je za ponadczasową elegancję, wdzięk i wyczucie stylu, a były to: Beata Tyszkiewicz, Izabela Trojanowska i Otylia Jędrzejczak. Czwartą nagrodzoną, co było niespodzianką zarówno dla zebranych gości jak i dla samej nagrodzonej, była Laura Łącz, która jednocześnie galę po raz drugi prowadziła.

– Jestem bardzo dumna z tego wyróżnienia, ale oczywiście nie osiadam na laurach. Już mam nowy plan, w który angażuję się z całego serca. Niebawem będę jako wolontariuszka pomagała zebrać na terenie Oberhausen pieniądze w ramach XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muszę zebrać jak największą kwotę dla osób potrzebujących. W Niemczech akcja zawsze wygląda tak samo jak w Polsce, ale w tym roku – oczywiście jako Irena Thomann Akuna – będę miała na mieście swoje stanowisko, gdzie w zamian za konsultacje związane z moją działalnością biznesową w MLM pomogę fundacji WOŚP i jej podopiecznym – powiedziała nam Irena Thomann. (Foto: Rafał Korzeniewski)

Irena ThomannIrena Thomann