Więc Drogi Networkerze, zapamiętaj, że z samego początku Nowego Roku przytrafiło nam się tak bardzo ważne, medialne wydarzenie dla całego sektora DS/MLM w Polsce, albowiem pierwszy raz w historii tego konkursu wystartował blog o marketingu sieciowym!

Widok strony głównej konkursu Blog Roku 2010 Widok strony głównej konkursu Blog Roku 2010

Nie musimy Ci tłumaczyć, jak ważna jest mrówcza praca nad budowaniem prawdziwego wizerunku naszego sektora wśród społeczeństwa. A jak to robić, jeśli nie tak? Dlatego nasza redakcja z satysfakcją przyjęła informację od Piotra, że pojawiła się szansa, aby zrobić coś ciekawego, budującego i bardzo, bardzo medialnego. W dodatku tak tanim kosztem. Piotr Wajszczak (www.piotrwajszczak.pl) wystartował w konkursie "Blog Roku 2010". Pierwszy raz w historii tego konkursu pojawił się blog o MLM!

Konkurs jest promowany przez najważniejsze media w kraju i w związku z tym ma duży prestiż oraz rangę. Wspierając Piotra Wajszczaka mamy szansę wspólnie pokazać, jaką jesteśmy silną, zorganizowaną i ważną grupą zawodową, a dzięki temu zaprezentować się w mediach publicznych oraz szerszej społeczności.

W związku z tym mamy wielką prośbę o przyłączenie się do akcji. Wystarczy wysłać teraz SMS (koszt 1,23 zł brutto) na numer 7122 o treści B00114 (za B są dwa zera).

Co ważne nasze wszystkie SMS przekazywane są na cele charytatywne, a co ciekawe, Piotr Wajszczak oficjalnie zobowiązał się do przekazania (ewentualnych) wygranych voucherów (1 000, 5 000 lub 15 000 zł) na licytację dla Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Nawet Pan Bohdan Smoleń oficjalnie wystosował apel o głosowanie na blog Piotra – tego jeszcze w MLM nie było!

Widok strony głównej Piotra Wajszczaka Widok strony głównej Piotra Wajszczaka

Jeśli chcesz, aby ludzie bardziej poważnie traktowali naszą branżę wystarczy wysłać SMS na numer 7122 o treści B00114. Jeśli bardzo Ci zależy, aby wszyscy w MLM byli lepiej traktowani, poinformuj o tym swoich znajomych i współpracowników, poproś ich o to, aby też wysłali 1 SMS. Wspólnie zróbmy akcję BLOGOSFERA W MLM.

Głosować można tylko do 20.01.2011 do godziny 12.00. Za 1,23 zł możemy razem zdziałać bardzo dużo, a taka okazja nie zdarza się często! Jak był mawiał nasz Maciejewski naczelny redaktor – „Ku chwale branży!!!”