Pap Smear Image Analysis Essay My Mom Hero Essay Career Objective For Receptionist Resume English Phd Programs In Japan Store Operations Messages Assignment

Zostań „Menedżerem Branży MLM”

przez Marek Wyrzychowski

Uważasz, że jesteś wybitnym menedżerem marketingu sieciowego? Twoje osiągnięcia i sukcesy zasługują na uznanie? Jeśli tak, zapraszamy do zgłoszenia i startu w IV edycji prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards. Przecież to Oscary. Tylko, że w sprzedaży!


Oficjalnie IV edycja PNSA wystartowała 7 grudnia 2011 roku. Przyjmowanie zgłoszeń od kandydatów trwa w okresie od 7 grudnia 2011 do 16 marca 2012 roku. Później renomowana firma PWC przeprowadzi weryfikację nadesłanych zgłoszeń pod względem formalnym. Kolejne etapy konkursu to prace komisji sędziowskiej (ocena formularzy w systemie on-line), wyłonienie finalistów i prezentacje finalistów przed komisją sędziowską. Uroczysta gala oraz ogłoszenie wyników nastąpi dnia 31 maja 2012 roku.

Dlaczego to tak ważne dla całej naszej branży? Otóż od II edycji PNSA mamy w konkursie kategorię „Menedżer Branży MLM”. Więc jeśli ktokolwiek zna lepszy projekt, dzięki któremu możemy informować i promować możliwości biznesu MLM na zewnątrz, do całego społeczeństwa… Niech prześle do nas taką informację. Cenna nagroda czeka! A jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, że konkurs PNSA przyczynia się jego laureatom do budowania marki i wizerunku wewnątrz, wystarczy się zapoznać z dotychczasowymi reportażami:

1. Gala II edycji Polish National Sales Awards

2. Gala III edycji Polish National Sales Awards

Zwycięzcy poprzednich edycji PNSA w kategorii
Zwycięzcy poprzednich edycji PNSA w kategorii „Menedżer Branży MLM”

A jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, oto pismo skierowane do naszych Czytelników przez Elżbietę Pełkę – prezes PNSA oraz zarząd i kapitułę nagrody PNSA: „Szanowni Państwo, w imieniu zarządu Polish National Sales Awards oraz kapituły nagrody PNSA w składzie: pani Solange Olszewska, prezes zarządu SOLARIS Bus&Coach, prof. Andrzej Blikle, prezes rady nadzorczej A. Blikle, prof. Alojzy Nowak, dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Lechosław Garbarski, Akademia Leona Koźmińskiego, pragniemy serdecznie Państwa zaprosić do udziału w IV edycji konkursu Polish National Sales Awards – Profesjonalny Sprzedawca Roku 2011.
PNSA to jedyne takie przedsięwzięcie w kraju, którego misją jest promowanie i wdrażanie etycznych i nowoczesnych standardów w sprzedaży, wspieranie i integrowanie środowiska sprzedażowego w Polsce oraz pokazywanie, że szeroko rozumiana sprzedaż (włączająca obsługę klienta) jest siłą napędową całej gospodarki. Idee, które promujemy znajdują zrozumienie wśród wspierających nas firm, organizacji i instytucji, a także mediów. W przedsięwzięcie zaangażowali się Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Robin Barnett. Cały proces konkursowy jest dopracowywany oraz nadzorowany przez weryfikatora konkursu, firmę PwC. Niezwykle ważne jest zaangażowanie organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz rozwoju biznesu m.in. PKPP Lewiatan, izb gospodarczych (brytyjskiej, belgijskiej, niemieckiej, skandynawskiej), SAR, SMB, PSSB, PIPUIF, ECR Polska. PNSA otrzymuje również ogólnopolskie wsparcie mediowe m.in. TVN24, THINKTANK, BRIEF, Puls Biznesu, Network Magazyn, Radio PIN, Mediarun, Poradnik Handlowca. Zachęcamy do udziału w tegorocznej, czwartej edycji PNSA. Życzymy wszelkiej pomyślności!”


W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z PNSA pod adresem mailowym [email protected] lub pod danymi kontaktowymi zamieszczonymi na stronie www.pnsa.pl.

Mogą Cię również zainteresować