Dlaczego i dla kogo istnienie tej nagrody jest tak ważne? – Programy i akcje społeczne tworzone przez biznes są potrzebne polskim pacjentom. Jest ich zdecydowanie za mało, dlatego chcemy stworzyć atmosferę poparcia autorytetów dla tego typu działań – wyjaśnia ideę nagrody Paweł Kuraś, przewodniczący kapituły.

Nagroda Zaufania „Złoty Otis 2014” została przyznana działającej w systemie MLM firmie Synergy WorldWide jako wyróżnienie za stworzenie produktu ProArgi 9+.

ReklamaReklama

– „Złoty OTIS” to najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym w Polsce – mówi Paweł Kuraś. Pacjenci wybierają – najlepsze ich zdaniem – produkty dostępne na rynku bez recepty. Najbardziej innowacyjnym produktom kapituła przyznaje wyróżnienia „Debiut Roku”. W tym roku otrzymała je m.in. firma Synergy WorldWide za swój produkt ProArgi 9+. Laureaci mogą posługiwać się znakiem naszej nagrody i wizerunkiem statuetki „Złotego Otisa” przez okres jednego roku. Umożliwia to zapoznanie się konsumentów z najnowszymi produktami dostępnymi bez recepty.

ReklamaReklama

– Niniejsza nagroda to wielki sukces – spełnienie marzeń dla każdej firmy farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem oraz podekscytowani faktem, że zostaliśmy zauważeni przez ekspertów medycznych z całego świata, którzy zwrócili uwagę na nasz produkt oraz jego zbawienne dla zdrowia właściwości. Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie mówi wiele o jego najwyższej jakości, którego podstawą są składniki najczystszego pochodzenia, a każda partia przechodzi przez setki testów – powiedział nam Radosław Baszyński.