Emily Arnold została mianowana dyrektorem marketingu, Robert Horkings dyrektorem operacyjnym a Daniel Turbill dyrektorem ds. usług. Firma ZINZINO ogłosiła także, że rozszerza swoją network marketingową działalność na Australię.

ZINZINO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm sektora DS/MLM w Europie. Emily Arnold ma wcześniejsze doświadczenie w tym regionie, gdyż wiele lat budowała tam jedną z największych na świecie marek kosmetycznych australijskiego marketingu sieciowego. Ma także duże doświadczenie w rozwoju marki, marketingu cyfrowym, mediach społecznościowych, projektowaniu, telewizji i zarządzaniu mediami.

– Jestem podekscytowana mogąc wystąpić w tej roli, w tak dynamicznie rozwijającej się firmie, która łączy zdrowie i piękno – powiedziała Arnold. – Mówi się, że żołądek jest drugim mózgiem i nie mogę się doczekać, aby dostarczyć całą gamę Zinzino Balance Oil Australijczykom, którzy szukają wsparcia dla zdrowia i swoich jelit – dodała.

Horkings zajmuje się marketingiem sieciowym od późnych lat 90-tych. W 2016 roku założył pełną działalność australijskiego podmiotu gospodarczego dla globalnej marki zdrowia i dobrego samopoczucia z ponad 20 000 dystrybutorami i klientami. Przed działaniami w MLM Horkings był odnoszącym sukcesy dyrektorem korporacyjnym w IBM.

– Zarządzanie operacyjne, planowanie strategiczne, rozwój biznesu, prognozowanie i globalna ekspansja to moja pasja – powiedział Horkings. – Jestem dumny z tego, że mogę dołączyć do firmy pionierskiej w nowej dziedzinie nauki, która jest zaangażowana w ekspansję globalną.

Turbill natomiast ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu relacjami z klientami, magazynowaniu i logistyce. – Jestem pasjonatem zapewniania wyjątkowego wsparcia przedstawicielom obsługi klienta, szczególnie w branży sprzedaży bezpośredniej. Pragnę pomagać ludziom w osiągnięciu sukcesów – stwierdził Turbill. W Polsce biznes ZINZINO sprawnie rozwija Svietlana Piskunova. Pozdrawiamy.