Topics On Opinion Essays Free Homework Pages For 1st Grade Define Self Respect Essay Palace Beautiful Summary

Zegarek niecodzienny

Najnowszy zegarek przygotowany przez firmę Yanko Design zaspokoi najbardziej punktualnych. Będzie bardzo precyzyjnie wskazywał czas, poczynając od sekund a na roku kończąc.


Yanko Design to firma znana z produkowania bardzo nietypowych zegarków. Można by zatem zaryzykować stwierdzenie, że prezentowany model koncepcyjnego czasomierza wygląda bardzo normalnie. Jednak wymyślne systemy wskazywania godziny postanowiono tym razem zastąpić jak największą ilością praktycznych informacji.

Zegarek nosi nazwę Horodron HD-01 i ma być wykonany w całości z czarnej stali. Wyświetlacz ma wykorzystywać technologię E-ink, która od pewnego czasu zaczyna coraz częściej pojawiać się w dostępnych na rynku gadżetach. Wyświetlacz, poza godziną z uwzględnieniem sekund, wskazuje wyraźnie aktualny dzień tygodnia, miesiąca, miesiąc i rok. Estetyczne wykonanie, chromowane elementy, czytelny wyświetlacz i zero tandetnych dodatków to cechy, którymi nie wszystkie zegarki z Yanko Design mogą się poszczycić. Ciekawe tylko ile będzie kosztował?

Mogą Cię również zainteresować