Write An Essay On An Old Man Remembers You Herd Me Book Review Antonio Lobo Xavier Cv Does A Resume Have To Be 2 Pages Technology Essay Ideas Ecoclean Inc Business Plan

Zegarek na wodę

Na rynku można znaleźć przeróżne rodzaje zegarków. Niektóre wyglądają jak z filmów fantastycznych, inne zadziwiają poziomem skomplikowania cyferblatu, jednak ten jest zupełnie inny. Nazywa się Bedol Water Clock i jest zasilany wodą.


Zegarek wykorzystuje do działania jony cząsteczek wody. Wlewa się do niego zwykłą wodę z kranu, dzięki czemu działa on należycie, odmierzając kolejne sekundy. Zdaniem producenta Bedol Water Clock z pełnym zapasem wody działa aż przez trzy miesiące! Można dzięki temu zaoszczędzić na bateriach czy prądzie. I co najważniejsze nabycie tego interesującego gadżetu nie zrujnuje niczyjego portfela. Cena Bedol Water Clock wynosi 35 dolarów, czyli ok. 100 zł.

Zegarek ma być dostępny w kilku wersjach różniących się kolorystyką i designem. Wszystkie jednak mają mieć 12 i 24 godzinne tryby pracy oraz wbudowaną pamięć, dzięki czemu po wyłączeniu nie będzie trzeba musowo ustawiać na nowo godziny. Dodatkowo zegarek może się pochwalić wszystkimi funkcjami, jakie znajdziemy w tradycyjnym budziku. Oczywiście Bedol Water Clock należy zaliczyć do urządzeń proekologicznych i godnych polecenia każdemu, kto chce oszczędzać energię.

Mogą Cię również zainteresować