Nai Shiksha Niti Essay About Myself Nursery Homework Sheets Pdf Esl Dissertation Methodology Editor Websites Uk The Personal Statement Essay Format Science Its Uses And Abuses Essay Format Co Op Funding Application Letter

Zapraszamy na konferencję o przedsiębiorczości

przez Marcin Poznań

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Bocconi zapraszają na konferencję pt.: „Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źródła finansowania”.


Konferencja odbędzie się we wtorek 7 czerwca 2011 r. w godz. od 10:00 do 16:00 w Szkole Głównej Handlowej, Warszawa, al. Niepodległości 128, budynek C, Aula I. Przedsięwzięcie przygotowywane jest we współpracy z BGP&Global Strategy.

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszona zostanie tematyka aktualnych i przyszłych trendów makroekonomicznych i ich wpływu na sektor MŚP, rozwoju małego przedsiębiorstwa, pobudzania rozwoju MŚP poprzez fundusze „private equity” i dostęp do inwestorów oraz ekspansji polskich przedsiębiorstw poza rynek krajowy. Udział w panelach dyskusyjnych potwierdzili przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Kancelarii Prawniczej Wardyński i Wspólnicy, Enterprise Investors, MCI Group, a także m.in. Jacek Piechota i Krzysztof Jakubiszyn. W dyskusjach wezmą też udział pracownicy naukowi i absolwenci SGH oraz Uniwersytetu Bocconi specjalizujący się w tematyce MŚP.


Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o rejestrację, która potrwa do 13 maja br. Szczegółowe informacje o programie, rejestracji oraz miejscu konferencji znajdują się na stronie: www.sgh.waw.pl.

Partnerzy korporacyjni konferencji: Lacrosse, Wardyński i Wspólnicy. Instytucje współpracujące: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce. Patroni medialni: Bankier.pl, BiznesPolska.pl, BizPoland.pl, Network Magazyn, Polish Market.

Mogą Cię również zainteresować