Żaneta ŚciwiarskaŻaneta Ściwiarska

23 kwietnia 2019 roku kapituła VII edycji Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia jednogłośnie przyznała Żanecie Ściwiarskiej statuetkę i miano Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019.

Żaneta Ściwiarska to trenerka zdrowia i biznesu. Z zamiłowania trener osobisty, instruktor fitness i dietetyk. Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu. Specjalizuje się w przywracaniu sprawności i modelowaniu sylwetki. Jej pasją jest taniec i muzyka, dlatego często wplata go w swoje network marketingowe eventy i szkolenia.

Ze światem fitnessu jest związana od 23 lat. Zaczynała jako instruktor fitness. Po 5 latach została zauważona przez Aerofit Elżbieta Charbicka, gdzie została prezenterem fitness i szkoleniowcem. Przez 15 lat prowadziła fitness klub, gdzie była właścicielem i trenerem.

3 lata temu w wyniku ciężkich przejść ze zdrowiem zmieniła kierunek swojej kariery. Zamknęła fitness klub i postawiła na rozwój osobisty. Zainteresowała się również systemem MLM i rozwojem osobistym. Zaczęła współpracę z Forever Living Products. Doskonale sprawdziła się w relacjach międzyludzkich. Szybko doszła do pozycji lidera. Praca w marketingu sieciowym pomogła jej stworzyć wiele autorskich szkoleń i wykładów. Wraz z firmą Forever zainicjowała ogólnopolskie Wyzwanie ForeverFIT2019, które odniosło sukces międzynarodowy. Jako Ambasador FIT Forever jest twarzą programów i produktów skierowanych do poprawy wyglądu i samopoczucia.

Jest kreatorką i działaczką, dla której ludzie mają bardzo duże znaczenie. Dlatego również stworzyła Forlife Business Academy – firmę szkoleniową, w której człowiek jest na pierwszym miejscu, a ludzie odkrywają swoje możliwości i poznają sekrety długowieczności. Żaneta Ściwiarska pokazuje i uczy, jak łączyć dwa obszary: zdrowie i biznes. W swoim przekazie łączy wiedzę z praktyką oraz działaniem. Jak mówi, jej misją jest pomaganie ludziom w zmianie ich jakości życia. Zarówno w obszarze pracy nad ciałem jak i umysłem. To architekt ciała i umysłu. Gratulujemy.

Żaneta ŚciwiarskaŻaneta Ściwiarska