Uczestnicy konwencji Revolution 2013 z magazynami z personalizowaną okładkąUczestnicy konwencji Revolution 2013 z magazynami z personalizowaną okładką

Ponieważ w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego niezwykle istotne znaczenie w kształtowaniu wizerunku firmy mają współpracujący z nią ludzie, bardzo ważne jest tworzenie poprawnego klimatu o biznesie zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tak, aby lojalni wobec przedsiębiorstwa menedżerowie otrzymywali rzetelne, świeże informacje, ale również aby chcieli się z nim utożsamiać, pełnić rolę jej ambasadorów w środowisku zewnętrznym. W tym celu świetnie sprawdzają się wydawane przez firmy ciekawe i profesjonalnie przygotowane czasopisma. Nasza AKADEMIA MLM również z powodzeniem zajmuje się produkcją tak ważnych w biznesie materiałów: (czasopisma firmowe). Ale również zauważyliśmy, że firmy MLM coraz lepiej dają sobie radę z tego typu zadaniami same. Które? Choćby Vemma…

ReklamaReklama

Kto z nas nie chciałby kiedyś znaleźć się na okładce gazety? Vemma Europe postanowiła spełnić to marzenie i podczas konwencji Revolution w Monachium wprowadziła w życie innowacyjny pomysł drukowanego magazynu z personalizowaną okładką, na której mógł znaleźć się każdy dystrybutor uczestniczący w tym spotkaniu.

Magazyn zawiera historie młodych liderów, którzy pomagają innym spełniać swoje marzenia oraz wiele ciekawych artykułów na temat trendów w obecnej ekonomii, m.in. raport o bezrobociu wśród osób w wieku 18-25 oraz obszerny artykuł o generacji mobilnej.

ReklamaReklama

Projekt okazał się wielkim hitem i gorącym tematem w trakcie i po konwencji. Każdy uczestnik mógł skorzystać z usługi profesjonalnej makijażystki i fotografa. Zainteresowanie magazynem było na tyle duże, że Vemma Europe stworzyła dedykowaną stronę internetową www.yprmagazine.com do zamówień magazynów online. #YPR Magazine to nie tylko personalizowany upominek, ale też skuteczne narzędzie biznesowe, które pomaga współpracownikom firmy w powiększaniu swojej sieci. Osoby zainteresowane ruchem #YPR mogą zdobyć więcej informacji na stronie www oraz oficjalnym Fan Page’u: www.facebook.com/yprmagazine.