Good Business Plan In Nigeria Graduation By F Sionil Jose Summary Case Presentation Format Medicine Free Essays On Much Ado About Nothing

Wyjątkowe szkolenie liderów Golden Drop

przez Marek Wyrzychowski

Firma Golden Drop zorganizowała swoje pierwsze kulinarne szkolenie w profesjonalnym studio BM. Gościem specjalnym spotkania był Piotr Kucharski – zwycięzca konkursu TVN „Gotuj o wszystko”, który krok po kroku instruował gości jak wyczarować pyszne dania…

Piotr Kucharski i liderki Golden DropPiotr Kucharski i liderki Golden Drop

Niezmiernie cieszą naszą redakcję informacje, które świadczą o rozwoju polskich projektów biznesowych poruszających się w systemie network marketing i sprzedaż bezpośrednia. Zawsze zwracamy również szczególną uwagę na nietuzinkowe pomysły struktur MLM i właścicieli ich firm, za których pomocą fajnie budują sobie markę i wizerunek. 

Piotr Kucharski, zwycięzca konkursu TVN „Gotuj o wszystko”, podczas pierwszego kulinarnego szkolenia w profesjonalnym studio BM krok po kroku instruował współpracowników firmy Golden Drop jak – oczywiście przy pomocy produktów, jakie posiada w swoim portfolio ten biznes – wyczarować wiele pyszności.

Wszyscy jak zahipnotyzowani słuchali jego wskazówek, a efekt był świetny. Powstały pyszne dania, które na koniec spotkania wspólnie kosztowano. Ale to nie koniec atrakcji, wszak w tej dziedzinie trzeba się również nauczyć jak zarabiać pieniądze – oprócz tego, że była okazja poznać tajniki kuchni samego mistrza, każdy mógł również wziąć udział w dyskusji, w której każdy z liderów opowiedział o swojej metodzie na sukces i realizację wyznaczonych celów. Dodatkowo lekarz medycyny Waldemara Ostrowska przypomniała jakie są najcenniejsze właściwości produktów marki Golden Drop. Panującą na szkoleniu atmosferę oraz fantastyczne dania jakie wyszły spod rąk dystrybutorów można zauważyć na filmie:

Mogą Cię również zainteresować