Vantis Holding to prężnie rozwijające się od ok. dwóch lat przedsięwzięcie biznesowe, którego system działania jego twórcy nazywają hybrydą programu partnerskiego i franchisingu. Jak powiedział nam dyrektor ds. marketingu i innowacji Radosław Stanisz: „Nazywamy to biznesową platformą społecznościową, która właśnie jest synergią franczyzy i programu partnerskiego”.

Firma w swojej ofercie posiada przede wszystkim szkolenia realizowane przez znanych na polskim rynku trenerów, skupionych w projekcie Eduneo. Współpracę z Vantis Holding i budowanie struktur marketingowych można realizować również na bazie sprzedaży innych oferowanych przez firmę produktów i usług:

„Warunkiem współpracy jest wykupienie minimalnego pakietu edukacyjnego z oferty Eduneo. Jest to koszt 3900 zł. Oprócz warsztatów w ramach Eduneo mamy jeszcze takie produkty jak: program „Organizacja Społecznie Zaangażowana” wspierający wizerunek i CSR przedsiębiorstw, obsługa social media w ramach agencji interaktywnej, dostęp do platformy networkingowej Business Connect. Ponadto wydajemy magazyn „Business Influencer”, wspieramy ekspansję polskich firm w ramach spółki My global contact – w tym momencie jest to projekt polsko-afrykański” – wyjaśnił nam Radosław Stanisz.

Na styczniową konferencję przybyło ok. 800 osób współpracujących z Vantis Holding. Najpierw odbyło się kilka prelekcji edukacyjno-motywacyjnych, które wygłosili m.in.: Krzysztof Hillar, Beata Kapcewicz, Joanna Gdaniec i Marcin Juchniewicz. Blok szkoleniowy prowadził znany aktor Piotr Szwedes.

Wieczorem odbyła się uroczysta gala, którą poprowadził Marcin Prokop a wzięło w niej udział wielu znanych ludzi ze świata biznesu, kultury i sztuki. Rozpoczął prezes Vantis Holding Piotr Sołtys, który mówił o historii i wynikach firmy osiągniętych na przestrzeni ośmiu lat, zarysował również najnowsze pomysły i plany na przyszłość. W trakcie gali wręczono wiele nagród wyróżniającym się i osiągającym najlepsze wyniki partnerom biznesowym spółki. Organizatorzy zafundowali też gościom wiele ciekawych występów artystycznych. Usłyszeliśmy Adę Szulc, Monikę Jarosińską, Norbiego, Stanisława Karpiela-Bułeckę i Future Folk oraz zobaczyliśmy popisy znanego duetu akrobatycznego Delfina i Bartek.

Furorę tego dnia bez wątpienia zrobiła Agata Jakuszko – młoda mama, która ma bardzo ciekawy pomysł na życie. O tym co robi mówi, że „Rysuję słowami”. O co chodzi? Agata ustawia się z narzędziami na ciekawych szkoleniach przy scenie i rysuje to co usłyszy i zobaczy. W ten sposób powstaje dokument w postaci komiksu. Świetne archiwum dla organizatorów, prelegentów, firm no i samych uczestników. Łatwo zapamiętać edukację. Wszak wiadomo, że większość ludzi to wzrokowcy. Dobra jest…