I wraca do nas oraz do naszych bliskich. Tak było, kiedy domykałem pierwszy plan marketingowy w firmie, z którą współpracuję. Tak było również wtedy, kiedy mój network marketingowy przyjaciel zgłosił mnie do konkursu organizowanego przez firmę Samsung, w którym trzeba było odpowiedzieć na jedno, proste pytanie:

Napisz dlaczego to Ty, lub osoba którą wskazujesz ma biec z pochodnią olimpijską.

Zostałem wskazany, wygrałem i poleciałem. Jako jeden 26 szczęśliwców do Londynu, aby mieć zaszczyt biec w sztafecie, dzierżąc w dłoni złotą pochodnię olimpijską. To było coś niesamowitego! Z resztą całość tego wydarzenia opisałem na moim blogu.

Teraz czas, aby się odwdzięczyć. Posiadam jedną z londyńksich pochodni!

Pochodnia ma 8000 dziurek – tyle, ilu było biegaczy z całego świata. Pochodnia jest wykonana z aluminium lotniczego – aby jej waga była idealna. Pochodnia jest pozłacana na całej powierzchni tak, aby była najpiękniejszą w historii igrzysk. Pochodnia była odpalana przez Michała Żebrowskiego, z dumą przeniesiona przeze mnie, a następnie odpalała ogień pochodni Phillipsa Idowu – wielokrotnego mistrza świata w trójskoku. Pochodnia chowana jest w pokrowcu, w którym znajdują się również autografy wszystkich osób biorących udział w tej niezapomnianej sztafecie, w tym od: Przemka Babiarza, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Michała Żebrowskiego, Artura Partyki, Jaśka Meli, Mariusza Czerkawskiego czy Beaty Pawlikowskiej…

… i wreszcie, teraz ta Pochodnia może być Twoja!

Tak! Jedyna aktualnie wystawiona na aukcję, oryginalna pochodnia olimpijska z Londynu 2012 roku może być Twoja! Co więcej, możesz dzięki temu BARDZO POMÓC POTRZEBUJĄCYM!

Otóż zaraz po XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia, ten wyjątkowy olimpijski przedmiot pamiątka zostanie wystawiony na aukcję Allegro organizowaną przez WOŚP! Link do aukcji znajdzie się pod tym artykułem zaraz po rozpoczęciu licytacji!

Zatem, jeżeli masz konkretny budżet i wielkie serce lub znasz kogoś, kto takimi zagadnieniami dysponuje, to zainteresuj się tą licytacją, bo jest ona podwójnie wyjątkowa. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu niesamowitych przygód. I wielu sukcesów! Oto adres aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/pochodnia-olimpijska-z-autografami-i778971