Vemma Europe już dwa razy gościła swoich złotych dystrybutorów marki w Gdańsku, a program jest naprawdę imponujący. Goście przylatują z całej Europy, aby rozpocząć pobyt od przyjęcia w gdańskiej siedzibie Vemma Europe. W programie: barman serwujący wymyślne drinki, wspaniałe jedzenie, dużo śmiechu, rozmów i możliwość zawierania nowych kontaktów. W kolejnym dniu na dystrybutorów czeka cały dzień szkoleń, prowadzonych przez najlepszych liderów Vemma, gdzie mogą chłonąć wiedzę od doświadczonych trenerów biznesu.

To świetna okazja i zarazem podstawa do lepszego poznania firmy, marki, a przede wszystkim, ogromna motywacja do dalszej pracy w budowaniu swojego biznesu z produktami Vemma.

Na wieczór przewidziano ciąg dalszy atrakcji w postaci uroczystej kolacji oraz uhonorowania dotychczasowych wysiłków i sukcesów złotych dystrybutorów. Jeśli ktoś myśli, że to już koniec, to jest jeszcze niespodzianka. W niedzielny poranek cała grupa gości wybiera się na zwiedzanie Starówki Gdańska. Wczesnym popołudniem zadowoleni i pełni energii dystrybutorzy wracają do domów, aby z jeszcze większym zapałem i z nową wiedzą odnosić dalsze sukcesy w Vemma Europe.

Wszelkie informacje w jaki sposób można się zakwalifikować na kolejne edycje „Go for the Gold” można znaleźć na stronie: http://www.vemma.eu/gold.html. Relację wideo z dwóch dotychczasowych edycji „Go for the Gold” można obejrzeć na kanale YouTube Vemma. Artykuł pochodzi z 31 numeru drukowanej wersji „Network Magazynu”.