Does Homework Cause Headaches Bbc Book Review Template Accomodating The Elderly Counselors Term Papers Growing Up In A Small Town For My Essay Fracking Everglades Essay

Trzecie urodziny Synergy WorldWide Polska

przez Katarzyna Wagner

Działające w systemie MLM przedsięwzięcie Synergy WorldWide Polska skończyło 3 lata. Urodzinowa impreza odbyła się w dniach 21-22 maja 2016 roku w warszawskim hotelu SoundGarden, a w spotkaniu wzięło udział kilkuset partnerów budujących swój biznes w oparciu o współpracę z tą firmą.

Uroczystość rozpoczął od powitania gości Radosław Baszyński – dyrektor generalny Synergy WorldWide na Polskę i Czechy. Po nim redaktor naczelny „Network Magazynu” Maciej Maciejewski w krótkim wykładzie zatytułowanym „MLM – Biznes XXI wieku” przedstawił tezę mówiącą o tym, że network marketing jest obecnie najlepszym, alternatywnym systemem do zarabiania pieniędzy. Następnie gromkimi brawami przywitano założyciela/właściciela Synergy Worldwide – Dana Higginsona, który wyjaśnił dlaczego warto budować swój biznes MLM w oparciu o współpracę właśnie z tym przedsiębiorstwem:

– To jest niesamowite, kiedy widzę, jakie Polska osiąga wyniki w branży sprzedaży bezpośredniej i network marketingu. Jestem tymi danymi podekscytowany, gdyż inne firmy nie posiadają takich produktów, jakie ma Synergy i to nam daje świetne szanse na dynamiczny rozwój. Nasza firma obecnie rozwija się na 28 rynkach i tak naprawdę to w Polsce jeszcze nie zaczęliśmy działać, więc biorąc pod uwagę atrybuty, jakie posiadamy, sukces na tym rynku jest dopiero przed nami. Synergy to rzetelny biznes notowany na giełdzie, wolny od jakichkolwiek długów, numer jeden w branży pod względem jakości wytwarzania produktów. Mamy najlepsze laboratoria i systemy kontroli produkcji. To wszystko daje firmie stabilność skały i gwarantuje sukces – powiedział Dan Higginson.

Po przemówieniu właściciela Synergy wysłuchaliśmy dwóch świetnych prelekcji, które przygotowali Dietmar Dahmen („Synergy – najlepsza szansa biznesowa na rynku”) i Piotr Gotowicki (Czas na rozpoczęcie biznesu Synergy – teraz”). To network marketingowy duet, który swoją konsekwencją działania wprawił ostatnio w lekkie zakłopotanie niejednego wytrawnego adepta sztuki MLM. Ich rezultaty pracy są naprawdę imponujące – w kilka tygodni awansowali na najwyższą pozycję w planie marketingowym Synergy na terenie Polski. Następnie dr Jolanta Nalewaj-Nowak omówiła zasady funkcjonowania i wpływ produktów Synergy na organizm ludzki, a o tym jak konkretnie te specyfiki odmieniły życie wielu osób opowiedziała kolejna gwiazda MLM – Susanna Kupska. Tematem możliwości biznesowych jakie daje współpraca z firmą Synergy zajął się natomiast znany już naszym Czytelnikom Marek Amrosz, który pokazał najważniejsze argumenty i atrybuty jakie można uzyskać współpracując z tym network marketingiem.     

I przyszedł czas na gwiazdy. Najpierw Dan Higginson połączył się telefonicznie z Carmelo D’Anzim i Gregiem Probertsem, którzy przekazali uczestnikom spotkania swoją wizję budowania network marketingu: – Zamierzamy przenieść biznes Synergy na poziom, który do tej pory nikomu się nie śnił. Teraz wspinamy się coraz wyżej i mamy zamiar w ciągu najbliższych pięciu lat wejść do czołowej dziesiątki największych firm branży na świecie. Chcę abyście pamiętali, że już macie w rękach wszystko to, co jest do tego potrzebne – wspaniałych liderów, najlepsze produkty, świetny plan kompensacyjny. Wszyscy mamy niezwykłą, wyjątkową misję – chcemy zostawić po sobie ślad i cały czas żyjemy zgodnie z tą wizją, która przyświecała założycielowi tej firmy 15 lat temu. Razem zmienimy świat – oznajmił Carmelo D’Anzi.

Mark Comer to w MLM człowiek legenda, jeden z najbogatszych ludzi tego sektora. Numer jeden wśród dystrybutorów Synergy na świecie. W Warszawie opowiedział swoją historię w odniesieniu do sukcesu, który zbudował na bazie współpracy z Synergy: – Uwielbiam mówić o tym biznesie, bo MLM zmienia życie ludzi i jest to system równej szansy. Każdy z Was ma taką samą szansę zmienić życie wielu ludzi, a tym samym zmienić Wasze życie. Nie ma nic wspanialszego niż brać udział w procesie, który zmienia życie ludzi. Ale pamiętajcie, że jeśli chcemy osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie to musimy być gotowi do poświęceń. To jest Wasz moment w Synergy WorldWide. Ten właściwy moment – mówił Mark Comer.  

Drugi dzień spotkania rozpoczął się od treningu produktowego, a zajął się tym dr Bjorn Overbye. Po nim znów szkolił Mark Comer, a na koniec Dan Higginson zaprezentował wykład motywacyjny zainspirowany dziełem zatytułowanym „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę 3 urodziny Synergy WorldWide Polska okraszone były w przerwach pomiędzy wykładami licznymi niespodziankami. Radosław Baszyński i Dan Higginson wręczali nagrody w firmowych konkursach i loteriach, nominacje na wyższe pozycje w planie marketingowym (star, bronze, silver, gold, elite honors, team leaders) oraz liczne występy artystyczne – Agnieszka Flis oczarowała wszystkich swoim muzykowaniem na „diamentowych skrzypcach” a w sobotę wieczorem odbył się koncert grupy The Voices – finalistów programu telewizyjnego X-Faktor.

Mogą Cię również zainteresować