My Dream Essay Teacher's Day Celebration Common Cv Newspaper Soal Essay Usbn Pkn Sma 2017 Biotech Industry Cover Letter Example

Tort o wartości 183,7 mld $ czyli najlepsi w branży DS/MLM

przez Piotr Hoffmann

Firmy działające w systemie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego (DS/MLM) dają wielu milionom rodzin na całym świecie interesujące możliwości zarobkowe. A które spółki z branży wygenerowały w 2016 roku najlepsze wyniki finansowe?

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Dzięki współpracy z firmami sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego ludzie na całym świecie mają świetne możliwości na poprawienie egzystencji swoich rodzin. Budując swój biznes MLM w oparciu o współpracę z kompetentną, rzetelną i etyczną spółką, człowiek może na przykład, pracując na etacie, dorobić drugą pensję. Jeśli kobieta pracująca w hipermarkecie za 2000 zł na miesiąc, poświęcając dodatkowo kilka godzin tygodniowo na sprzedaż bezpośrednią wygeneruje w niej zarobek rzędu 2000 zł to jej budżet domowy wzrasta o 100%. Taka rodzina nie ma już na życie 2000 zł a 4000 zł!

Być może dla niektórych nie są to kokosy, ale wciąż wielu rodzinom może to uratować byt. A jeśli taka kobieta jest matką samotnie wychowującą dwójkę dzieci? Dla takiej rodziny różnica pomiędzy dwoma a czterema tysiącami na miesiąc jest kolosalna.

Marketing sieciowy jest również nader świetnym rozwiązaniem dla osób wykazujących się cechami, które są charakterystyczne dla dynamicznych przedsiębiorców. Tacy, jeśli wybiorą do współpracy porządną firmę, postawią wszystko na jedną kartę i będą działali charyzmatycznie oraz konsekwentnie, mogą w ciągu kilku pierwszych lat dojść do zarobków rzędu kilkuset tysięcy czy nawet kilku milionów złotych na miesiąc. I sprawa najważniejsza – wszystko przy bardzo niskim wkładzie finansowym na starcie.

W systemie MLM nie potrzebujemy mieć przy sobie miliona złotych, aby podpisać umowę franchisingową. Nie musimy też posiadać tak wysokiego kapitału, czy zadłużać się kredytem, jak przy inicjowaniu jakiejkolwiek firmy tradycyjnej. Nie trzeba się też męczyć nad pomysłem. Firmy MLM mają dla nas gotowy cały, sprawdzony know-how i dają nam wszystko. System gotowy pod klucz. Wystarczy tylko działać i generować zyski. W MLM często wystarczy inwestycja kilkuset złotych w pierwszy pakiet produktów. Oczywiście później trzeba poświęcić cenny czas na edukację, sprzedaż, rekrutację, promocję. Ale, z której strony by nie spojrzeć na ten temat, to wciąż żaden inny system zarabiania na życie czy branża nie oferuje nam dziś tak wiele, za tak mało… 

           

W uznaniu dla firm poruszających się w sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym, portal DirectSellingNews opracował listę 100 najprężniejszych firm sektora na świecie. Globalnie. To te koncerny mają najlepsze wyniki finansowe, więc jednocześnie wypłacają swoim współpracownikom największe prowizje. Tabela przedstawia więc zbiorowy wysiłek ukazujący wpływ i potencjał kanału DS/MLM o wartości ok. 183,7 mld $. Znajdujące się w tym zestawieniu firmy pochodzą z 17 krajów i stanowią łączne przychody w wysokości ponad 82 miliardów dolarów. Warto więc zapoznać się z tymi statystykami i posiąść wiedzę tak ważną, zwłaszcza przy wyborze firmy do współpracy. Z listą można się zapoznać w tym miejscu: DirectSellingNews.com.

Mogą Cię również zainteresować