Cover Letter For Esthetician My Salvation Testimony How To Write Personal Statement Structure Art Excavator Operator Resume Samples Cast Of Chicago Pd Assignment Of The Year Cover Letter Non Specific

Telewizofon od Samsunga

przez Tomasz Głowacki

Samsung jeszcze nie podbił rynku telefonów komórkowych, a już chce zawładnąć rynkiem telewizyjno-komórkowym. W tym celu picuje swój dawny model telefonu Samsung Star. Nowy model z wmontowanym odbiornikiem telewizyjnym nosi nazwę Star TV.

Wszyscy znamy ten obrazek. Stary telewizor z anteną i szukanie fal tak, aby cokolwiek można było zobaczyć na ekranie. Właśnie do tej technologii, sięgającej ponad 50 lat, odwołuje się Star TV. Jest to ulepszona wersja poprzedniego modelu Samsunga. Idea połączenia telewizora z anteną i telefonu pozostała ta sama. Jednak po pierwszych testach urządzenia nie zanosi się na to, żeby to było osiągnięcie epokowe.


Na razie urządzenie testują Hindusi. Kiedy jednak pojawi się w Polsce będzie trzeba rozgryźć jeden problem. Otóż, jak będzie wyglądała sytuacja z płaceniem rachunku za abonament radiowo-telewizyjny w momencie użytkowania Star TV?

Mogą Cię również zainteresować