Na sukces każdego sklepu internetowego wpływa technologia. To ona pozwala na zakupy z wirtualnym koszykiem, bezpieczeństwo danych i płatności online. To na poziomie kodu buduje się silniki rekomendacji, pracuje nad zwiększaniem konwersji, optymalizacją wydajności czy dzieleniem klientów na segmenty. I dlatego e-commerce development będzie tematem głównym ósmego odcinka TechCampu. Spotkanie rusza 17 kwietnia o godz. 19:00 w krakowskim klubie Lizard King (św. Tomasza 11a).

Udział w wydarzeniu jest tradycyjnie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz na stronie http://www.akademiaunity.pl/events/8/techcamp-8-e-commerce-development/. Organizatorzy, oprócz specjalistycznej wiedzy i gorącej atmosfery, zapewniają również pizzę dla każdego uczestnika. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami – Microsoft BizSpark oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Miesięcznik Manko, Magazyn Proseed, portal Dziennik Internautów, KrakowIT.pl, Niebezpiecznik.pl, e-biznes.pl, Web-shake.tv, IT w Krakowie, Webinside.pl, ebo.edu.pl, Internet News, Javablog, Crossweb.pl, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Koło Naukowe IT na Politechnice Krakowskiej. Chcesz być na bieżąco? Szukaj szczegółów na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl