Sarah Igo Cv Propaganda Essay Topics Business Plan Modele Word Count Tyohar Essay Titling Essays

SYSTEM DOMURADA. Rozmowy Kontrolowane

przez Maciej Maciejewsk

Co zrobić, aby Twój network marketingowy biznes wskoczył na wyższy poziom przedsiębiorczości? Jakie wdrożyć działania i zasady pracy, żeby Twoje struktury MLM zaczęły dynamiczny rozwój oraz kumulowały większe obroty? Najpierw posłuchaj tego faceta. On wie, co w trawie piszczy…

Piotr Domurad & Maciej MaciejewskiPiotr Domurad & Maciej Maciejewski

„Przestań sprzedawać. Pozwól klientom kupować od Ciebie” – oto motto, hasło przewodnie specjalnego programu szkoleniowo-konsultingowego czyli całego systemu rozwoju biznesowego, opracowanego dla firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego przez Piotra Domurada.

System Domurada to przede wszystkim warsztaty, na których wdraża się tzw. Program IZA czyli Inspiracja, Zrozumienie, Akcja. To trzy systemowe rozwiązania dla Twoich największych wyzwań w Twoim biznesie.

1. Przestań sprzedawać! Pozwól Klientom kupować od Ciebie!

2. Akcelerator Biznesu – system i forum ultra efektywnego myślenia i działania w biznesie.

3. Zaloguj się do energii Twojego potencjału! System sztuki rozwoju i samorealizacji.

Piotr Domurad to znany strateg i trener sukcesu, specjalista o międzynarodowym doświadczeniu, uczeń i współpracownik takich sław jak Anthony Robbins (Success Recourcess), który już w 1997 roku miał w telewizji publicznej swój autorski program o sukcesie i motywacji. Posłuchaj tego faceta. Zobacz co ma do zaproponowania. Bo to unikalna wiedza poparta konkretnymi wynikami:

Firmy oraz struktury zainteresowane zanotowaniem wszelkich wzrostów poprzez współpracę z Piotrem Domuradem odpowiedni kontakt znajdą na stronie: www.domurad.com

Mogą Cię również zainteresować