Voice Of Customer Presentation What Matters To You And Why Example Essay Curriculum Vitae Format Pdf Download Essay About President Marcos Burial The Hunger Games Book Review Essay Template

Synergy Polska. Rozmowy o dobrym biznesie II

przez Maciej Maciejewski

Jak zdobyć najwyższy tytuł w planie marketingowym firmy MLM na terenie Polski w ciągu trzech tygodni? A co trzeba zrobić, żeby zostać najlepszym liderem network marketingowej firmy na świecie? Dziś rozmawiamy z gwiazdami biznesu SYNERGY – Markiem Comerem, Piotrem Gotowickim i Dietmarem Dahmenem.

Od lewej: Piotr Gotowicki, Mark Comer, Dietmar Dahmen Od lewej: Piotr Gotowicki, Mark Comer, Dietmar Dahmen 

Te arcyciekawe rozmowy o biznesie MLM nagrałem w Warszawie pod koniec maja 2016 roku podczas 3 urodzin firmy Synergy WorldWide Polska. Piotr Gotowicki i Dietmar Dahmen to liderzy, którzy w trzy tygodnie osiągnęli najwyższą pozycję w planie marketingowym Synergy na terenie Polski.

Mark Comer to człowiek orkiestra. Biznesmen, muzyk, filantrop. Bezapelacyjny numer jeden tego biznesu na świecie. Ok. 70% wszystkiego co firma wypracowuje jest generowane dzięki niemu. Słuchajcie ludzi, którzy naprawdę zrobili w biznesie coś ciekawego:

Mogą Cię również zainteresować