Quick Lock Quarter Turn Valve Push Fit Application Essays Algorithmus Informatik Beispiel Essay Egyptian Pyramids For Kids Homework Creative Writing In Video Games Essay About The Cell Phones Texas State Application Essay Topics

Syndrom efektu motyla. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Co ma wspólnego biznes MLM z zupą pomidorową? Czy w ogóle warto się suplementować? A co daje ludziom program Body Mission? Wiecie w ogóle czym pachną Bruce Willis i Karolina Kurkova? O tych zagadnieniach dowiecie się z dzisiejszego wywiadu w NETWORK TV. Ale nie tylko…

Paweł Plinta & Maciej MaciejewskiPaweł Plinta & Maciej Maciejewski

Pawła Plintę z firmy LR Health & Beauty Systems poznałem dokładnie rok temu, kiedy w ramach mojego prywatnego projektu odchudzająco-naprawczego MOVE YOUR ASS postanowiłem skorzystać z jego usług i wypróbować program Body Mission. Miałem wtedy problem tego typu, że schudłem już ze 120 kg do 96 kg, ale przy takim wyniku mój organizm stanowczo zaprotestował i waga stanęła w miejscu. I ani rusz. Mój rozmówca przyszedł wtedy z pomocą i udało nam się wspólnie zrobić kilka fajnych rzeczy: „Jak schudłem? Pomógł mi również program Body Mission”.

Moje publikacje na ten temat, a przede wszystkim fakt, że program od firmy LR bardzo dobrze się sprawdził, zachęciły do działania i dały impuls kilku Czytelnikom Network Magazynu, którzy dziś również chwalą się publicznie swoimi prywatnymi efektami w walce z otyłością i mało tego, rozpalają innych ludzi. Jest więc szansa, że z MOVE YOUR ASS zrobi się pozytywny syndrom małej kuli śnieżnej, ewentualnie efekt motyla. Między innymi o tych kwestiach rozmawiamy właśnie w tym odcinku NETWORK TV. Serdecznie zapraszam do obejrzenia wideo:

Firma LR Health & Beauty to dziś wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Spółkę założono 34 lata temu w Niemczech, ale biznes szybko rozrósł się do wielkości globalnego koncernem, który w sumie posiada już swoje oddziały w 28 krajach.

Marka współpracuje ze znanymi, międzynarodowymi gwiazdami – Brucem Willisem i Karoliną Kurkovą, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi – Mercedes, Opel oraz Audi. Ambasadorką marki w Polsce jest znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna – Marzena Rogalska. 

 

Mogą Cię również zainteresować