A Thesis For Comparative Essay Summary Of Sonny's Blues By James Baldwin How To Write A Program Proposal For A Tv Program Cover Letter Examples For Internship Pdf Social Skills Cover Letter Restaurant Business Plan Table Of Contents

Stwórz swój biznes w 2 miesiące!

przez Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka

8 tygodni ciężkiej pracy, 8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami –
to czeka na uczestników czwartej edycji Startup School. Nagrodą jest własny biznes w internecie oraz 100 000 zł na jego promocję dla twórców najlepszego projektu.


Rekrutacja właśnie ruszyła!

Nadchodzi kolejna edycja Startup School – szkoły e-biznesu organizowanej przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, którzy od 2009 roku skutecznie wspierają przedsiębiorcze inicjatywy młodych ludzi w internecie. Właśnie ruszyła rekrutacja do zimowej edycji warsztatów. Zgłoszenia mogą nadsyłać pasjonaci marketingu, nowych technologii oraz graficy.

Na tych, którzy chcą stworzyć własny e-biznes czeka 8 tygodni nauki i pracy nad projektem pod okiem doświadczonych praktyków. Weekendowa formuła Startup School ma umożliwić uczestnictwo w warsztatach studentom, którzy jeszcze przed skończeniem uczelni chcą stworzyć własną firmę. Organizator zapewnia wsparcie merytoryczne i finansowe w trakcie całych warsztatów.

Startup School rozpoczyna się 3 lutego 2012 roku. Pod koniec marca wszystkie projekty zostaną zaprezentowane publicznie podczas uroczystej gali z udziałem publiczności i inwestorów. Najlepszy z nich otrzyma dodatkowo nagrodę w postaci kampanii reklamowej o wartości 100 000 zł. Przygotowaniem oraz przeprowadzeniem promocji startupu zajmie się zespół SoSocial – sieci reklamy angażującej, które dołączyło właśnie do grona partnerów Fundacji Startup School.

Dlaczego warto? – zdaniem uczestników poprzednich edycji

„Startup School to przede wszystkim świetni ludzie, których miałem szansę poznać i z którymi do tej pory utrzymuję kontakty lub współpracuję. Poza tym możliwość sprawdzenia siebie i swojego pomysłu realiach biznesowych.” (Wojciech Latoszek, uczestnik Startup School 2009, twórca Wizytownik.pl i 4gift.pl).

„Uczestnictwo w Startup School 2010 pociągnęło za sobą lawinę wydarzeń –
przeprowadzka do Warszawy, założenie spółki, pozyskanie inwestora dla projektu. Warto aplikować, bo to może być początek czegoś nowego!” (Adriana Pawłowska, Startup School 2010, prezes zarządu Pastylka.pl Sp. z o.o.).

„Startup School przede wszystkim pomoże Ci zmienić Twój pomysł w konkretne działania. A w trakcie poznasz mnóstwo fajnych ludzi, nauczysz mnóstwa nowych rzeczy i będziesz się świetnie bawić.” (Maciej Połoński, Startup School 2011, współtwórca Talenter.pl).

Zgłoś się już dziś!

Najbliższa edycja Startup School rozpocznie się 3 lutego 2012 roku i będzie trwała do końca marca 2012 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.startupschool.pl. Więcej informacji udziela: Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka, e-mail: [email protected], tel. +48 606 298 137.

Startup School (Startupschool.pl) to projekt, który powstał z inicjatywy przedsiębiorcy internetowego Rafała Agnieszczaka (współtwórcy m.in Fotka.pl, Swistak.pl, Finansowo.pl). W 2009 roku wraz z programistami i project managerami z Kreativ Sp. z o.o. zorganizował po raz pierwszy wakacyjne warsztaty przedsiębiorczości. Młodzi ludzie z całej Polski mieli okazję spędzić trzy miesiące w Warszawie, zdobyć wiedzę na temat tworzenia biznesu w branży internetowej i, co najważniejsze, zrealizować swój pomysł na biznes internetowy. Do tej pory w Startup School wzięło udział kilkadziesiąt osób i powstało kilkanaście serwisów, nad którymi zespoły pracują również po zakończeniu warsztatów. W zamian za udziały młodzi przedsiębiorcy otrzymują wsparcie finansowe i merytoryczne podczas tworzenia własnego produktu internetowego.

Mogą Cię również zainteresować