Cause And Effect Essay Example College Book Review Database Management System Subsea Pipeline Engineer Resume Dissertation Technology Management Essay About Cyber Security Sociological Paradigms And Organizational Analysis Summary

Struktura Marka Wawrzeńczyka edukuje się w Brzesku

przez Marek Wyrzychowski

W dniach 2-3 czerwca 2004 roku w Brzesku odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowo-integracyjne network marketingowej struktury zbudowanej przez Marka Wawrzeńczyka, wiceprezydenta w Akuna Polska.

ee

Pierwszego dnia wykłady odbyły się w dwóch panelach tematycznych: część medyczna i biznesowa. Natomiast drugi dzień w całości poświęcono zagadnieniom związanym z wellness i mówiono o oczyszczaniu organizmu oraz zdrowym odżywianiu. W spotkaniu uczestniczyli goście specjalni: dr Alicja Olma, dr Monika Piątkowska, dr Wojciech Urbaczka, dr Piotr Kardasz, Marcin Maciąg (country manager Akuna Polska) oraz Tomasz Kwolek (prezes Akuna Polska Sp. z o.o.). Obecni byli również przedstawiciele struktur: VP Stanisław Hojdysz, IND Wioletta Grzybowska i Mariusz Biskupski, NND Danuta Wawrzeńczyk, NND Szymon i Barbara Borth, RND Kazimiera Sądel-Wróbel, RND Alina Joél (Niemcy), RND Beata Łukaszewska (Austria), RND Teresa Lisowska, RND Renata Wierciak, RND Marian Lambert oraz RND Krzysztof Jankowiak.

Spotkanie rozpoczął gospodarz przedsięwzięcia, dyrektor sieci regionalnej Kazimierz Brzyk, który przywitał wszystkich gości i zaprosił przed publiczność pierwszego wykładowcę, a był nim dr Wojciech Urbaczka. Doktor przede wszystkim zwrócił szczególną uwagę na produkty spożywcze, które zawierają konserwanty, przestrzegał przed ich negatywnym wpływem na stan zdrowia dorosłych i dzieci. Przedstawił również najnowszą piramidę żywieniową, w której nowością są… suplementy. Kolejny wykład należał do dr Alicji Olmy, która w Akuna Polska jest konsultantem medycznym. Doktor Olma jest mistrzynią kolekcjonowania nietuzinkowych studium przypadków, więc opowiadała o o swoich doświadczeniach dotyczących stosowania produktów Akuny w praktyce lekarskiej. Kolejnym lekarzem, który tego dnia zabrał głos była dr Monika Piątkowska. Jak przystało na onkologa przedstawiła przerażające statystyki dotyczące chorób nowotworowych, które coraz częściej dotyczą również ludzi młodych. Jak się okazało, aby ustrzec się przed tego typu niespodziankami doktor Piątkowska zaleca m.in. profilaktykę opartą na bazie suplementów.

Po przerwie Marcin Maciąg przedstawił najnowsze promocje firmy Akuna oraz zaprezentował zebranym kolejne wydanie biuletynu i nowych katalogów produktowych. Następnie o misji firmy opowiedział Tomasz Kwolek. Prezes podzielił się również wrażeniami z dotychczasowych, ogólnopolskich seminariów i konferencji szkoleniowych z serii „Wyjazdowe Spotkania z Prezesem”. Następnym punktem programu były nominacje – jak zawsze w tej grupie, liczne. Wyróżnieni zostali złoci partnerzy: RND Kazimiera Sądel-Wróbel, RND Beata Łukaszewska, L Maria Wiśniewska, nominację na lidera otrzymał Dariusz Piątkowski, a liderem dywizji została Grażyna Witkowska. Prezes wręczył również nagrodę w konkursie zorganizowanym onegdaj przez Marka Wawrzeńczyka. Nagroda dotyczyła ilości sprzedanych zestawów plus w określonym czasie. Zwyciężczynią została IND Wioletta Grzybowska. Na zakończenie pierwszego dnia szkolenia głos zabrał wiceprezydent, członek elitarnego Klubu TOP LIDERÓW MLM – Marek Wawrzeńczyk, który  mówił o zależności pomiędzy sukcesem a aktywnością, podał własne przykłady zaangażowania i przedstawił konkretną statystykę własnej aktywności (zasponsorowanych bezpośrednio osób). Na koniec prelekcji ogłosił nowy konkurs – promocję dla osób aktywnych: kto spełni określony warunek punktowy w danym czasie, otrzyma piękny komplet naczyń kuchennych o wartości 3 499 zł. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, a następnie – tańce i zabawa.

W niedzielę już od godz. 10:00. Marek Wawrzeńczyk omawiał najlepsze metody oczyszczania organizmu (oczyszczanie jelita grubego, wątroby i trzustki) na bazie książki G. Małachowa. Następnie Alina Joel RND z Frankfurtu, przedstawiła zasady zdrowego odżywiania. Pokazała m.in. jak oblicza się BMI (Body Mass Index). Na koniec szkolenia wystąpił znany z radia i telewizji dr nauk przyrodniczych Piotr Kardasz. W swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie równowagi w ekosystemie. Zwrócił uwagę na to, jak ważne dla człowieka jest życie w symbiozie z przyrodą, podpowiedział zebranym, jak wykorzystać rośliny, aby uzyskać najlepszy efekt funkcjonowania organizmu. Spotkanie zakończyło się obiadem. Fantastyczna atmosfera i pozytywne nastawienie wszystkich uczestników spowodowały, że trudno było się rozstać.

Mogą Cię również zainteresować