Pogoda na Biznes

Cytat tygodnia

 

Dlaczego ludzie działają w MLM?

Waluty

Tabela: 066/A/NBP/2020; Data publikacji: 2020-04-03

Nazwa:Symbol:Wartość (PLN):
Dolar Ameryk.USD4.2396
EuroEUR4.5792
Frank SzwajcarskiCHF4.3403

Giełda

REKLAMA

 

Członkowie Klubu TOP Liderów MLM

Powrót do strony Klubu TOP Liderów MLM

 

Marian Polok z ACN Communications Polska

W 1992 roku zainicjował własną firmę o nazwie VIST Ośrodek Szkolenia i Innowacji, którą prowadzi do dziś. Z marketingiem sieciowym związany od początku lat 90 poprzedniego stulecia. Jest entuzjastą tego systemu, jako szkoły i stylu życia. MLM nauczył go konsekwencji, koncentracji na zadaniach, wytrwałości, dyscypliny, pokory oraz tolerancji i szacunku dla inności. W tym systemie pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery. Jego zdaniem, alternatywne możliwości jakie stwarza MLM idą w parze z wieloletnią pasją wspierania przedsiębiorczości. Dzięki systemowi wsparcia w MLM może pracować, zarabiać i budować swoje zaplecze finansowe każdy, kto tylko ma chęć uczenia się, nabywania nowych umiejętności i posiada nieodpartą wolę dążenia do niezależności zawodowej i finansowej poprzez ciężką, ale satysfakcjonującą pracę.


Paweł Borecki z Akuna Polska

Na pozycji Vice Presidenta Akuna Polska. Absolwent AWF i Podyplomowego Studium Fotografii i informacji Obrazowej UW. Karierę rozpoczął we francuskiej Firmie Yves Charpentier International, gdzie od handlowca awansował po trzech latach pracy na Dyrektora Marketingu. Następnie przez 4 lata w Citroen Polska realizował wybitne kontrakty flotowe. Od 1999 roku związany z Norwich Union, gdzie jako Dyrektor Regionalny utworzył od podstaw i poprowadził najskuteczniejszy w Polsce zespół sprzedażowy. Jego pasją są ludzie i relacje międzyludzkie. Jego domeną jest akcja, która wyprzedza motywację. Jego motto brzmi: „buduj ludzi, a ludzie zbudują biznes”.


Agnieszka Nowak z K-link Poland

 

 

 

 

 

 

 


Bogumiła Sroka z Forever Living Products Poland

Wiele lat zajmowała się ceramiką artystyczną. W branży MLM pracuje od 1992 roku. Z firmą Forever Living Products współpracuje od 1994 roku. Wraz z mężem Janem zbudowali największą strukturę w Polsce. Są na pozycji Diamentowo-Szafirowych Managerów. Wśród ponad dziewięciu milionów dystrybutorów funkcjonujących w 150 krajach są w grupie VIP-ów - 50 najlepszych liderów światowych. Stworzyła własne, skuteczne systemy szkoleniowe. Pracuje w kilku krajach, ale głównie na rynku polskim, amerykańskim i czeskim. Dzięki współpracy z FLP mogła zrealizować swoje wielkie marzenia pomagając innym w realizacji ich planów. Mieszka w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W ten biznes zaangażowana jest cała rodzina. 2 lutego 2011 roku uczestniczyła w Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego, gdzie została nagrodzona za propagowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży.


Daniel Sroka z Forever Living Products Poland

 

 

 

 

 

 

 


Marek Grzelewski z Colway

 

 

 

 

 

 


Marek Wawrzeńczyk z Akuna Polska

 

 

 

 

 

 

 


Mirosław Horodecki z Akuna Polska

Pierwszy kontakt z MLM zanotował w roku 1990. Już wtedy wiedział, że to jest, czego szuka. Z firmą Akuna związany jest od listopada 2000 roku. Po 3 latach osiągnął pozycję wiceprezydenta. Jego etap współpracy z Akuną to faza nowoczesnego spojrzenia na nowe możliwości branży wellness i MLM. To dzięki networkowi i Akunie może zrealizować swoje marzenia. Mówi, że MLM to sposób na życie i możliwość zrealizowania swoich celów. Lubi tenis, siatkówkę, dużo czasu spędza przy komputerze i uczy się go wykorzystywać możliwie do wszystkiego. Planuje liczne podróże. Ponad wszystko celem w jego życiu jest przeżywanie go, posmakowanie doświadczeń do granic możliwości, zdecydowane i odważne sięganie po coraz nowsze wyzwania i bogatsze doznannia. Zapytany, dlaczego MLM, mówi: „dlatego, że tylko ten charakter pracy daje wolność, ale tylko wtedy, gdy to pokochamy.” A dlaczego Akuna? „Dlatego, że jest świetnie zarządzaną, rodzinną firmą, daje takie możliwości, o jakich tylko można marzyć. Dlatego, że pozwala mi na całkowitą realizację życiowych celów. Dlatego kocham Akunę. Akuna wczoraj, dzisiaj, jutro, zawsze.”


Natalia Ryńska z FM GROUP

Przed rozpoczęciem działalności w MLM zarządzała działem marketingu i reklamy w instytucji finansowej, mającej ponad 50 oddziałów na terenie całej Polski. Obecnie lider FM Group na poziomie diamentowej orchidei. Jej struktura liczy około 60 000 osób. Pracuje w niej kilkudziesięciu liderów zajmujących w firmie najwyższe pozycje. Stworzyła swój system szkoleniowy i motywacyjny, dzięki któremu osoby nigdy wcześniej nie działające w MLM dzisiaj mogą w tym biznesie cieszyć się ogromnymi sukcesami. W 2010 roku otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Polish Natonal Sales Awards w kategorii „Menedżer Branży MLM”. Studia wyższe ukończyła na wydz. pedag. i psych. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, podyplomowe z zakresu działalności banków komercyjnych oraz marketingu i zarządzania na Akademii Ekonomicznej. Obecnie studentka psychologii biznesu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz coachingu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Biznes MLM najbardziej ceni za możliwość odkrywania tego, co w człowieku jest najlepsze, najpiękniejsze i niepowtarzalne, czasami schowanego gdzieś głęboko przez dotychczasowe życie. Zainteresowania: Feng Shui (absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu), latino dance, florystyka, kino europejskie. Motto: „Miarą lidera nie jest to, ile osób go podziwia, lecz ilość osób, która dzięki niemu zmieniła swoje życie na lepsze”.


Justyna i Marcin Radoń z CaliVita Polska

Z branżą MLM jesteśmy związani stosunkowo od niedawna (od 2007 roku). Pomimo krótkiego stażu na swoim koncie mamy ogromne sukcesy. Od początku naszej przygody z MLM współpracujemy z firmą CalliVita International Polska i obecnie jesteśmy na 4. miejscu w Polsce, a w historii firmy jesteśmy najmłodszymi osobami z tytułem Menedżera Srebrnej Palmy. W swojej pracy wykorzystujemy możliwości jakie daje Internet. Jesteśmy autorami wielu serwisów dotyczących zdrowia jak i biznesu (www.biznesMLM.pl). Wciąż poszukujemy nowych skutecznych rozwiązań, realizujemy pomysły, konsekwentnie dążymy do wyznaczonych celów. Działamy i motywujemy, szkolimy siebie i innych. Sukcesy nie spowodowały, że spoczęliśmy na laurach. każdy nasz sukces i naszych liderów jest bodźcem do dalszej pracy, a ewentualne niepowodzenia nauką na przyszłość. Inspiracji i siły do działania szukamy w podróżach.


Paweł i Natalia Samarec z Dr. Nona International

Biznesem sieciowym zajmują się od 1996 roku ciągle współpracując z tą samą firmą – Dr. Nona International Ltd. Po 4 latach działalności w biznesie na Ukrainie przyjechali do Polski, by rozwijać tę idee tutaj. Nie znając na początku ani jednego słowa w języku polskim, zbudowali piękną i skuteczną strukturę, liczącą ponad 15 000 dystrybutorów. Dziś ich struktury sukcesywnie działają w wielu krajach: Słowacja, Węgry, Austria, Czechy, Kanada, Ukraina, Polska. Są autorami uznanych cyklów i systemów szkoleniowych na temat MLM, które skutecznie łączą wiedzę i codzienną praktykę. Należą do światowej czołówki liderów firmy Dr Nona i są członkami jej rady prezydenckiej. „Ten biznes dał nam wszystko: spokój rodzinny, realizacje najśmielszych marzeń i pewną przyszłość naszym dzieciom. Możemy śmiało stwierdzić – to jest największy interes naszego życia!"


Renata i Piotr Zarzyccy z CaliVita Polska

MLM poznali w 1992 roku. Błyskawiczne sukcesy spowodowały, że MLM stał się szybko ich podstawowym źródłem dochodu. Są Top Menedżerem CaliVita International z najwyższym osiągniętym tytułem w Polsce. Ich biznes ma charakter międzynarodowy. Swoją działalność traktują jak hobby i niezwykłą przyjemność. Renata napisała wiele dużych serwisów dotyczących zdrowia (www.zarzyccy.pl), natomiast Piotr ma na koncie dwie książki dotyczące myślenia i skutecznego działania w MLM (www.mastermlm.pl/mlm) Największą ich życiową pasją są dalekie podróże, przyroda i dokumentacja świata za pomocą kamery video i aparatu fotograficznego. Mają trójkę dzieci w tym dwoje już dorosłych.Najstarszy syn Adam jest również menedżerem w CaliVita International. Uważają, że MLM, był tak samo trafnym wyborem w ich życiu jak to, że 25 lat temu zdecydowali się być razem.


Szymon Turno z Flavon Polska

Po studiach w 1998 rozpoczął pracę w międzynarodowej firmie jako informatyk i przepracował w niej 12 lat zajmując stanowiska kierownicze. W systemie MLM działa od grudnia 2008 r. i uważa go za znakomite narzędzie do odnoszenia sukcesów. Najszybszy diament w Flavon Group. Swoją kwalifikację osiągnął w 9 miesięcy. W grudniu 2009 zakończył przygodę z etatem i obecnie zajmuje się tylko MLM budując niezależność finansową i przychód pasywny. Planuje w tym roku osiągnąć kwalifikację Prezydenta w Klubie Flavon Group. Prywatnie mąż Anny i tata trójki dzieci. Mieszka niedaleko Torunia i Bydgoszczy Uwielbia podróżować, pływać, jeździć na nartach, doświadczać nowych wrażeń, czytać książki motywacyjne, poznawać nowych ludzi. Kocha życie. Marzy o podróży dookoła świata.


 Dorota Augustyniak-Madejska

Dorota Augustyniak-Madejska z CaliVita Polska

Z pracą na etacie, rozstała się na rzecz MLM-u, po dziewiętnastu latach. Mimo, iż przed pojawieniem się na jej drodze biznesu sieciowego, nie wiedziała co wartościowego mogłaby robić, jedno było oczywiste: to, w czym tkwiła (bez wizji, planów, nadziei), nie było jej „bajką”. Siedem lat „wolności” to wystarczająco dużo, by przekonać się, że decyzja o odejściu z zawodu była najlepszą z możliwych. Znalazła swoją pasję i misję, zrealizowała wiele, nawet „nieprzyzwoicie” odważnych pragnień. W marketingu sieciowym, szczególnie ceni sobie niezależność zawodową i zdecydowanie rodzinny charakter biznesu. Jednym z istotnych aspektów tej działalności jest dla niej fakt, że mimo upływu czasu, zamiast wypalenia zawodowego, głowę ma ciągle pełną nowych pomysłów. Z firmą CaliVita związana jest od 2000 roku. Swoje miejsce na ziemi znalazła z dala od miejskiego zgiełku, w niewielkiej miejscowości pod Szczecinem, gdzie mieszka z mężem Dariuszem i dwiema uroczymi córkami: Kasią i Weroniką.


Małgorzata Ryba z CaliVita Polska

 

 

 

 

 

 


Piotr Łopacki z Flavon Polska

Własną firmę prowadzi od 1991 roku. Najpierw była to agencja reklamowa, później multidrukarnia, następnie działalność konsultingowa, a nawet sieć sklepów z telefonami komórkowymi. Jednak przyszedł dzień, w którym wszystkie te zainteresowania zamienił na marketing sieciowy i teraz jego firma to już tylko MLM. W network marketingu działa dokładnie od 20 kwietnia 2004 roku i jest to jego pasją. Współpracuje z firmą Flavon, jest na pozycji Diamond Elite. Ma dwoje dzieci – Kubę i Emilkę.


Jarosław Łuczak

 

 

 

 

 

 


Piotr Pacyga

Piotr Pacyga z ACN

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przedsiębiorca z 14 letnim doświadczeniem. Od kilku lat prowadzi działalność gospodarczą zajmującą się tłumaczeniami oraz szkoleniami. Z marketingiem sieciowym i partnerskim związany od ponad 10 lat. Jest pozytywnym życiowym entuzjastą. Zawsze dąży do celu wyznaczoną drogą. To w branży MLM nauczył się jeszcze większej konsekwencji i planowania celów. Trener z zakresu technik pamięciowych i szybkiego uczenia się, orędownik Instytutu Praktycznej Edukacji IPE oraz certyfikowany lider oraz trener Cashflow. Promotor wolnej przedsiębiorczości i brania odpowiedzialności za swoje życie we własne ręce. Współzałożyciel i wiceprezes zarządu polskiej firmy Galeria Usług Sp. z o.o.


Łukasz Kołodziej

 

 

 

 

 


Aleksandra Błotko z K-Link Poland

 

 

 

 

 

 

 


Grażyna Polańska

 

 

 

 

 

 

 

 


Marek Przeniosło

 

 

 

 

 

 

 

 


Urszula Zyskowska

 

 

 

 

 

 

 


Zofia Starzyńska

 

 

 

 

 

 

 


Katarzyna i Marek Dziura z Akuna Polska

 

 

 

 

 


Maria i Jacek Bartkowiak z Forever Living Products

Maria związana jest z branżą MLM od ponad 20 lat, a od 1994 roku wyłącznie z Forever Living Products. Jacek, zanim dołączył do Marii i Forever, przez kilkanaście lat zajmował się zarządzaniem sprzedażą w korporacjach ubezpieczeniowych. Obydwoje budują i rozwijają swoje struktury w kilkunastu krajach europejskich. Są autorami wielu artykułów i publikacji z zakresu komunikacji, sprzedaży i pozyskiwania nowych partnerów biznesowych. Uwielbiają pomagać innym poprzez dawanie szansy jaką stwarza marketing sieciowy. Swoją działalność traktują jak sposób na życie, stąd czerpią radość, satysfakcję i nie wyobrażają sobie, aby można było robić coś innego. Prywatnie mają czworo dorosłych dzieci i trójkę wnucząt. Mieszkają w Warszawie i planują przeniesienie się w okolice Wrocławia.


Wacław Pieciułko z FM Group

W branży MLM posiada 20 letnie doświadczenie, a od 1996 roku jego jedynym słusznym i wysokim dochodem jest generowany z pracy w marketingu sieciowym dochód pasywny. Wcześniej przez wiele lat pracował na etacie dzierżąc różne stanowiska. Przez wiele lat prowadził własną, tradycyjną działalność gospodarczą i spółkę cywilną w sektorze handlu detalicznego. Przez wiele lat współpracował z dwoma amerykańskimi firmami MLM, osiągając tam najwyższe poziomy w planie marketingowym. Od roku 2004 współpracuje wyłącznie z polską firmą FM GROUP, w której od kilku lat znajduje się na poziomie diamentowej orchidei. Uważa że, w biznesie MLM warto pracować tylko z tymi partnerami, którzy myślą podobnie i stosować wspólną strategię – strategię osiągania sukcesu. Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu: zagraniczne podróże, książki. Jego hobby to organizacja szkoleń i aktywne w nich uczestnictwo oraz wszystko to, co powoduje rozwój osobisty.


Wiesława i Adam Spyra z Forever Living Products

Mirosława i Krzysztof Cybul z FM GROUP

Katarzyna Woźniak z Herbalife

Elżbieta Król ze Starlife Polska

Katarzyna Jeziorska ze Starlife Polska

 

Członkowie honorowi

Mariusz Nowakowski z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Pracując na etacie i tam szukając swojej drogi był tzw. skoczkiem, gdyż nie mógł się w tym odnaleźć. Teraz wie, że to było niezbędne, aby mógł być tutaj, gdzie jest. Jako lider CashFlow, koordynator szkoleń Eddu i Koła Naukowego MLM realizuje swoje pasje wykorzystując je do efektywnego działania w firmie FM GROUP. Odniósł już swoje pierwsze poważne sukcesy, które zawdzięcza konsekwencji, pozytywnemu myśleniu i zmianie otoczenia. Jego cel, to możliwość kreowania nowych projektów i poznawanie fantastycznych ludzi, a także podróże – te małe i te duże.


Maciej Powietrzyński z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Student IV-tego roku kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczelnia nie zaprząta jednak całej jego uwagi, ale raczej pozwala realizować pasje. To dzięki niej ma możliwość brać udział w licznych szkoleniach i spotkaniach z wieloma ciekawymi osobami. Tam też poznał Mariusza Nowakowskiego, z którym rozpoczął współpracę w firmie FM GROUP i wiele innych wspaniałych osób, które są teraz jego partnerami w tym biznesie. Od tego momentu dużo się w jego życiu zmieniło – zwłaszcza w sferze mentalnej – i cały czas bardzo dużo się zmienia. W tej chwili, poza działalnością w marketingu sieciowym, najważniejsze jest dla niego Koło Naukowe MLM, którego jest prezesem.


Michał Krzemień i Jolanta Przyborowska z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Wspólnie zaczęli swoją przygodę z MLM w trakcie studiów ochrony środowiska. Marketing sieciowy poznali od strony branży finansowej zdobywając wiedzę na temat sprzedaży i szukając dodatkowego dochodu. Jednak to firma FM GROUP była odpowiedzią na ich oczekiwania. Dzięki wspólnym pasjom i marzeniom nieustannie dążą do celu. Krok po kroku rozwijają swoje umiejętności tworząc i uczestnicząc w projektach m.in. Turystyka Biznesowa, CashFlow oraz Koło Naukowe MLM. Wspólnie cieszą się z małych i tych większych sukcesów, a porażki traktują jak dobrą lekcję życia. Są świadomi, że aby odnieść wielki sukces trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu, włożyć ogromną ilość pracy, a ta akurat jest ich pasją.


Katarzyna Skiba z Koła Naukowego Inwestor przy Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie

Studentka V roku inwestycji i nieruchomości wydziału zarządzania przy Uniwersytecie Gdańskim. Aktywny działacz na rzecz Koła Naukowego Inwestor, obecnie zajmuje stanowisko specjalisty do spraw promocji. Jest odpowiedzialna za współpracę KN Inwestor z Klubem Top Liderów MLM. Wierzy w zasady działania MLM i jego nieograniczone możliwości, dlatego też zajmuje się promocją tego systemu i jego narzędzi do osiągnięcia sukcesu na uczelni, ale nie tylko. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem wielopoziomowym (członek FM Group), badaniami marketingowymi, analizą techniczną i organizacją szkoleń. Lubi poznawać nowych ludzi i pomagać im, zarażać energią, podróżować, żeglować, uczyć się języków. Prywatnie pragnie osiągnąć wolność finansową przed 40-tką, dzięki MLM-owi oraz inwestowaniu na giełdzie.


Michał Barański

Twórca i koordynator projektu „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”. Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach (2010-2012). W trakcie studiowania pełnił również m.in. funkcję Pełnomocnika Samorządu ds. Studentów Niepełnosprawnych, Członka Komisji Stypendialnej, Członka Rady Wydziału, Senatora WSEiP, Sekretarza Zarządu URSS i Członka Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów. Koordynator ds. Fundrisingu w Studenckim Forum Business Centre Club – Region Świętokrzyski (2009-2010), współorganizował ogólnopolskie projekty w regionie świętokrzyskim – „Festiwal Przedsiębiorczości BOSS” i „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Mocno angażował się w działalność studencką m.in. w organizację szkoleń, juwenaliów i życia studenckiego. Aktywnie działa na rzecz współpracy ze środowiskiem naukowym Lwowskiej Akademii Zarządzania Personelem oraz integracji lokalnego środowiska studenckiego wokół kół naukowych świętokrzyskiego ośrodka akademickiego. Od 2009 roku współpracuje z Fundacją ,,Universitatis Posnaniensis”. Obecnie właściciel firmy organizującej eventy, a od stycznia 2013 r. współpracownik polskiej firmy Galeria Usług Sp. z o.o.

 

 

Powrót do strony Klubu TOP Liderów MLM