Pogoda na Biznes

Cytat tygodnia

 

Dlaczego ludzie działają w MLM?

Waluty

Tabela: 031/A/NBP/2020; Data publikacji: 2020-02-14

Nazwa:Symbol:Wartość (PLN):
Dolar Ameryk.USD3.9098
EuroEUR4.2402
Frank SzwajcarskiCHF3.9853

Giełda

Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2020-02-14 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Statystyki GPW - 14 lutego, 17:00
Money.pl - Kliknij po więcej
Największe spadki - notowania giełdowe
Walor
Baltic Bridge SA Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
Reinhold Europe AB
JWW Invest SA
PMPG Polskie Media SA
Wspierane przez Money.pl

REKLAMA

 

Członkowie Klubu TOP Liderów MLM

Powrót do strony Klubu TOP Liderów MLM

 

Marian Polok z ACN Communications Polska

W 1992 roku zainicjował własną firmę o nazwie VIST Ośrodek Szkolenia i Innowacji, którą prowadzi do dziś. Z marketingiem sieciowym związany od początku lat 90 poprzedniego stulecia. Jest entuzjastą tego systemu, jako szkoły i stylu życia. MLM nauczył go konsekwencji, koncentracji na zadaniach, wytrwałości, dyscypliny, pokory oraz tolerancji i szacunku dla inności. W tym systemie pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery. Jego zdaniem, alternatywne możliwości jakie stwarza MLM idą w parze z wieloletnią pasją wspierania przedsiębiorczości. Dzięki systemowi wsparcia w MLM może pracować, zarabiać i budować swoje zaplecze finansowe każdy, kto tylko ma chęć uczenia się, nabywania nowych umiejętności i posiada nieodpartą wolę dążenia do niezależności zawodowej i finansowej poprzez ciężką, ale satysfakcjonującą pracę.


Paweł Borecki z Akuna Polska

Na pozycji Vice Presidenta Akuna Polska. Absolwent AWF i Podyplomowego Studium Fotografii i informacji Obrazowej UW. Karierę rozpoczął we francuskiej Firmie Yves Charpentier International, gdzie od handlowca awansował po trzech latach pracy na Dyrektora Marketingu. Następnie przez 4 lata w Citroen Polska realizował wybitne kontrakty flotowe. Od 1999 roku związany z Norwich Union, gdzie jako Dyrektor Regionalny utworzył od podstaw i poprowadził najskuteczniejszy w Polsce zespół sprzedażowy. Jego pasją są ludzie i relacje międzyludzkie. Jego domeną jest akcja, która wyprzedza motywację. Jego motto brzmi: „buduj ludzi, a ludzie zbudują biznes”.


Agnieszka Nowak z K-link Poland

 

 

 

 

 

 

 


Bogumiła Sroka z Forever Living Products Poland

Wiele lat zajmowała się ceramiką artystyczną. W branży MLM pracuje od 1992 roku. Z firmą Forever Living Products współpracuje od 1994 roku. Wraz z mężem Janem zbudowali największą strukturę w Polsce. Są na pozycji Diamentowo-Szafirowych Managerów. Wśród ponad dziewięciu milionów dystrybutorów funkcjonujących w 150 krajach są w grupie VIP-ów - 50 najlepszych liderów światowych. Stworzyła własne, skuteczne systemy szkoleniowe. Pracuje w kilku krajach, ale głównie na rynku polskim, amerykańskim i czeskim. Dzięki współpracy z FLP mogła zrealizować swoje wielkie marzenia pomagając innym w realizacji ich planów. Mieszka w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. W ten biznes zaangażowana jest cała rodzina. 2 lutego 2011 roku uczestniczyła w Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego, gdzie została nagrodzona za propagowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży.


Daniel Sroka z Forever Living Products Poland

 

 

 

 

 

 

 


Marek Grzelewski z Colway

 

 

 

 

 

 


Marek Wawrzeńczyk z Akuna Polska

 

 

 

 

 

 

 


Mirosław Horodecki z Akuna Polska

Pierwszy kontakt z MLM zanotował w roku 1990. Już wtedy wiedział, że to jest, czego szuka. Z firmą Akuna związany jest od listopada 2000 roku. Po 3 latach osiągnął pozycję wiceprezydenta. Jego etap współpracy z Akuną to faza nowoczesnego spojrzenia na nowe możliwości branży wellness i MLM. To dzięki networkowi i Akunie może zrealizować swoje marzenia. Mówi, że MLM to sposób na życie i możliwość zrealizowania swoich celów. Lubi tenis, siatkówkę, dużo czasu spędza przy komputerze i uczy się go wykorzystywać możliwie do wszystkiego. Planuje liczne podróże. Ponad wszystko celem w jego życiu jest przeżywanie go, posmakowanie doświadczeń do granic możliwości, zdecydowane i odważne sięganie po coraz nowsze wyzwania i bogatsze doznannia. Zapytany, dlaczego MLM, mówi: „dlatego, że tylko ten charakter pracy daje wolność, ale tylko wtedy, gdy to pokochamy.” A dlaczego Akuna? „Dlatego, że jest świetnie zarządzaną, rodzinną firmą, daje takie możliwości, o jakich tylko można marzyć. Dlatego, że pozwala mi na całkowitą realizację życiowych celów. Dlatego kocham Akunę. Akuna wczoraj, dzisiaj, jutro, zawsze.”


Natalia Ryńska z FM GROUP

Przed rozpoczęciem działalności w MLM zarządzała działem marketingu i reklamy w instytucji finansowej, mającej ponad 50 oddziałów na terenie całej Polski. Obecnie lider FM Group na poziomie diamentowej orchidei. Jej struktura liczy około 60 000 osób. Pracuje w niej kilkudziesięciu liderów zajmujących w firmie najwyższe pozycje. Stworzyła swój system szkoleniowy i motywacyjny, dzięki któremu osoby nigdy wcześniej nie działające w MLM dzisiaj mogą w tym biznesie cieszyć się ogromnymi sukcesami. W 2010 roku otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Polish Natonal Sales Awards w kategorii „Menedżer Branży MLM”. Studia wyższe ukończyła na wydz. pedag. i psych. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, podyplomowe z zakresu działalności banków komercyjnych oraz marketingu i zarządzania na Akademii Ekonomicznej. Obecnie studentka psychologii biznesu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz coachingu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Biznes MLM najbardziej ceni za możliwość odkrywania tego, co w człowieku jest najlepsze, najpiękniejsze i niepowtarzalne, czasami schowanego gdzieś głęboko przez dotychczasowe życie. Zainteresowania: Feng Shui (absolwentka Akademii Feng Shui we Wrocławiu), latino dance, florystyka, kino europejskie. Motto: „Miarą lidera nie jest to, ile osób go podziwia, lecz ilość osób, która dzięki niemu zmieniła swoje życie na lepsze”.


Justyna i Marcin Radoń z CaliVita Polska

Z branżą MLM jesteśmy związani stosunkowo od niedawna (od 2007 roku). Pomimo krótkiego stażu na swoim koncie mamy ogromne sukcesy. Od początku naszej przygody z MLM współpracujemy z firmą CalliVita International Polska i obecnie jesteśmy na 4. miejscu w Polsce, a w historii firmy jesteśmy najmłodszymi osobami z tytułem Menedżera Srebrnej Palmy. W swojej pracy wykorzystujemy możliwości jakie daje Internet. Jesteśmy autorami wielu serwisów dotyczących zdrowia jak i biznesu (www.biznesMLM.pl). Wciąż poszukujemy nowych skutecznych rozwiązań, realizujemy pomysły, konsekwentnie dążymy do wyznaczonych celów. Działamy i motywujemy, szkolimy siebie i innych. Sukcesy nie spowodowały, że spoczęliśmy na laurach. każdy nasz sukces i naszych liderów jest bodźcem do dalszej pracy, a ewentualne niepowodzenia nauką na przyszłość. Inspiracji i siły do działania szukamy w podróżach.


Paweł i Natalia Samarec z Dr. Nona International

Biznesem sieciowym zajmują się od 1996 roku ciągle współpracując z tą samą firmą – Dr. Nona International Ltd. Po 4 latach działalności w biznesie na Ukrainie przyjechali do Polski, by rozwijać tę idee tutaj. Nie znając na początku ani jednego słowa w języku polskim, zbudowali piękną i skuteczną strukturę, liczącą ponad 15 000 dystrybutorów. Dziś ich struktury sukcesywnie działają w wielu krajach: Słowacja, Węgry, Austria, Czechy, Kanada, Ukraina, Polska. Są autorami uznanych cyklów i systemów szkoleniowych na temat MLM, które skutecznie łączą wiedzę i codzienną praktykę. Należą do światowej czołówki liderów firmy Dr Nona i są członkami jej rady prezydenckiej. „Ten biznes dał nam wszystko: spokój rodzinny, realizacje najśmielszych marzeń i pewną przyszłość naszym dzieciom. Możemy śmiało stwierdzić – to jest największy interes naszego życia!"


Renata i Piotr Zarzyccy z CaliVita Polska

MLM poznali w 1992 roku. Błyskawiczne sukcesy spowodowały, że MLM stał się szybko ich podstawowym źródłem dochodu. Są Top Menedżerem CaliVita International z najwyższym osiągniętym tytułem w Polsce. Ich biznes ma charakter międzynarodowy. Swoją działalność traktują jak hobby i niezwykłą przyjemność. Renata napisała wiele dużych serwisów dotyczących zdrowia (www.zarzyccy.pl), natomiast Piotr ma na koncie dwie książki dotyczące myślenia i skutecznego działania w MLM (www.mastermlm.pl/mlm) Największą ich życiową pasją są dalekie podróże, przyroda i dokumentacja świata za pomocą kamery video i aparatu fotograficznego. Mają trójkę dzieci w tym dwoje już dorosłych.Najstarszy syn Adam jest również menedżerem w CaliVita International. Uważają, że MLM, był tak samo trafnym wyborem w ich życiu jak to, że 25 lat temu zdecydowali się być razem.


Szymon Turno z Flavon Polska

Po studiach w 1998 rozpoczął pracę w międzynarodowej firmie jako informatyk i przepracował w niej 12 lat zajmując stanowiska kierownicze. W systemie MLM działa od grudnia 2008 r. i uważa go za znakomite narzędzie do odnoszenia sukcesów. Najszybszy diament w Flavon Group. Swoją kwalifikację osiągnął w 9 miesięcy. W grudniu 2009 zakończył przygodę z etatem i obecnie zajmuje się tylko MLM budując niezależność finansową i przychód pasywny. Planuje w tym roku osiągnąć kwalifikację Prezydenta w Klubie Flavon Group. Prywatnie mąż Anny i tata trójki dzieci. Mieszka niedaleko Torunia i Bydgoszczy Uwielbia podróżować, pływać, jeździć na nartach, doświadczać nowych wrażeń, czytać książki motywacyjne, poznawać nowych ludzi. Kocha życie. Marzy o podróży dookoła świata.


 Dorota Augustyniak-Madejska

Dorota Augustyniak-Madejska z CaliVita Polska

Z pracą na etacie, rozstała się na rzecz MLM-u, po dziewiętnastu latach. Mimo, iż przed pojawieniem się na jej drodze biznesu sieciowego, nie wiedziała co wartościowego mogłaby robić, jedno było oczywiste: to, w czym tkwiła (bez wizji, planów, nadziei), nie było jej „bajką”. Siedem lat „wolności” to wystarczająco dużo, by przekonać się, że decyzja o odejściu z zawodu była najlepszą z możliwych. Znalazła swoją pasję i misję, zrealizowała wiele, nawet „nieprzyzwoicie” odważnych pragnień. W marketingu sieciowym, szczególnie ceni sobie niezależność zawodową i zdecydowanie rodzinny charakter biznesu. Jednym z istotnych aspektów tej działalności jest dla niej fakt, że mimo upływu czasu, zamiast wypalenia zawodowego, głowę ma ciągle pełną nowych pomysłów. Z firmą CaliVita związana jest od 2000 roku. Swoje miejsce na ziemi znalazła z dala od miejskiego zgiełku, w niewielkiej miejscowości pod Szczecinem, gdzie mieszka z mężem Dariuszem i dwiema uroczymi córkami: Kasią i Weroniką.


Małgorzata Ryba z CaliVita Polska

 

 

 

 

 

 


Piotr Łopacki z Flavon Polska

Własną firmę prowadzi od 1991 roku. Najpierw była to agencja reklamowa, później multidrukarnia, następnie działalność konsultingowa, a nawet sieć sklepów z telefonami komórkowymi. Jednak przyszedł dzień, w którym wszystkie te zainteresowania zamienił na marketing sieciowy i teraz jego firma to już tylko MLM. W network marketingu działa dokładnie od 20 kwietnia 2004 roku i jest to jego pasją. Współpracuje z firmą Flavon, jest na pozycji Diamond Elite. Ma dwoje dzieci – Kubę i Emilkę.


Jarosław Łuczak

 

 

 

 

 

 


Piotr Pacyga

Piotr Pacyga z ACN

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przedsiębiorca z 14 letnim doświadczeniem. Od kilku lat prowadzi działalność gospodarczą zajmującą się tłumaczeniami oraz szkoleniami. Z marketingiem sieciowym i partnerskim związany od ponad 10 lat. Jest pozytywnym życiowym entuzjastą. Zawsze dąży do celu wyznaczoną drogą. To w branży MLM nauczył się jeszcze większej konsekwencji i planowania celów. Trener z zakresu technik pamięciowych i szybkiego uczenia się, orędownik Instytutu Praktycznej Edukacji IPE oraz certyfikowany lider oraz trener Cashflow. Promotor wolnej przedsiębiorczości i brania odpowiedzialności za swoje życie we własne ręce. Współzałożyciel i wiceprezes zarządu polskiej firmy Galeria Usług Sp. z o.o.


Łukasz Kołodziej

 

 

 

 

 


Aleksandra Błotko z K-Link Poland

 

 

 

 

 

 

 


Grażyna Polańska

 

 

 

 

 

 

 

 


Marek Przeniosło

 

 

 

 

 

 

 

 


Urszula Zyskowska

 

 

 

 

 

 

 


Zofia Starzyńska

 

 

 

 

 

 

 


Katarzyna i Marek Dziura z Akuna Polska

 

 

 

 

 


Maria i Jacek Bartkowiak z Forever Living Products

Maria związana jest z branżą MLM od ponad 20 lat, a od 1994 roku wyłącznie z Forever Living Products. Jacek, zanim dołączył do Marii i Forever, przez kilkanaście lat zajmował się zarządzaniem sprzedażą w korporacjach ubezpieczeniowych. Obydwoje budują i rozwijają swoje struktury w kilkunastu krajach europejskich. Są autorami wielu artykułów i publikacji z zakresu komunikacji, sprzedaży i pozyskiwania nowych partnerów biznesowych. Uwielbiają pomagać innym poprzez dawanie szansy jaką stwarza marketing sieciowy. Swoją działalność traktują jak sposób na życie, stąd czerpią radość, satysfakcję i nie wyobrażają sobie, aby można było robić coś innego. Prywatnie mają czworo dorosłych dzieci i trójkę wnucząt. Mieszkają w Warszawie i planują przeniesienie się w okolice Wrocławia.


Wacław Pieciułko z FM Group

W branży MLM posiada 20 letnie doświadczenie, a od 1996 roku jego jedynym słusznym i wysokim dochodem jest generowany z pracy w marketingu sieciowym dochód pasywny. Wcześniej przez wiele lat pracował na etacie dzierżąc różne stanowiska. Przez wiele lat prowadził własną, tradycyjną działalność gospodarczą i spółkę cywilną w sektorze handlu detalicznego. Przez wiele lat współpracował z dwoma amerykańskimi firmami MLM, osiągając tam najwyższe poziomy w planie marketingowym. Od roku 2004 współpracuje wyłącznie z polską firmą FM GROUP, w której od kilku lat znajduje się na poziomie diamentowej orchidei. Uważa że, w biznesie MLM warto pracować tylko z tymi partnerami, którzy myślą podobnie i stosować wspólną strategię – strategię osiągania sukcesu. Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu: zagraniczne podróże, książki. Jego hobby to organizacja szkoleń i aktywne w nich uczestnictwo oraz wszystko to, co powoduje rozwój osobisty.


Wiesława i Adam Spyra z Forever Living Products

Mirosława i Krzysztof Cybul z FM GROUP

Katarzyna Woźniak z Herbalife

Elżbieta Król ze Starlife Polska

Katarzyna Jeziorska ze Starlife Polska

 

Członkowie honorowi

Mariusz Nowakowski z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Pracując na etacie i tam szukając swojej drogi był tzw. skoczkiem, gdyż nie mógł się w tym odnaleźć. Teraz wie, że to było niezbędne, aby mógł być tutaj, gdzie jest. Jako lider CashFlow, koordynator szkoleń Eddu i Koła Naukowego MLM realizuje swoje pasje wykorzystując je do efektywnego działania w firmie FM GROUP. Odniósł już swoje pierwsze poważne sukcesy, które zawdzięcza konsekwencji, pozytywnemu myśleniu i zmianie otoczenia. Jego cel, to możliwość kreowania nowych projektów i poznawanie fantastycznych ludzi, a także podróże – te małe i te duże.


Maciej Powietrzyński z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Student IV-tego roku kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczelnia nie zaprząta jednak całej jego uwagi, ale raczej pozwala realizować pasje. To dzięki niej ma możliwość brać udział w licznych szkoleniach i spotkaniach z wieloma ciekawymi osobami. Tam też poznał Mariusza Nowakowskiego, z którym rozpoczął współpracę w firmie FM GROUP i wiele innych wspaniałych osób, które są teraz jego partnerami w tym biznesie. Od tego momentu dużo się w jego życiu zmieniło – zwłaszcza w sferze mentalnej – i cały czas bardzo dużo się zmienia. W tej chwili, poza działalnością w marketingu sieciowym, najważniejsze jest dla niego Koło Naukowe MLM, którego jest prezesem.


Michał Krzemień i Jolanta Przyborowska z Koła Naukowego MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu

Wspólnie zaczęli swoją przygodę z MLM w trakcie studiów ochrony środowiska. Marketing sieciowy poznali od strony branży finansowej zdobywając wiedzę na temat sprzedaży i szukając dodatkowego dochodu. Jednak to firma FM GROUP była odpowiedzią na ich oczekiwania. Dzięki wspólnym pasjom i marzeniom nieustannie dążą do celu. Krok po kroku rozwijają swoje umiejętności tworząc i uczestnicząc w projektach m.in. Turystyka Biznesowa, CashFlow oraz Koło Naukowe MLM. Wspólnie cieszą się z małych i tych większych sukcesów, a porażki traktują jak dobrą lekcję życia. Są świadomi, że aby odnieść wielki sukces trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu, włożyć ogromną ilość pracy, a ta akurat jest ich pasją.


Katarzyna Skiba z Koła Naukowego Inwestor przy Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie

Studentka V roku inwestycji i nieruchomości wydziału zarządzania przy Uniwersytecie Gdańskim. Aktywny działacz na rzecz Koła Naukowego Inwestor, obecnie zajmuje stanowisko specjalisty do spraw promocji. Jest odpowiedzialna za współpracę KN Inwestor z Klubem Top Liderów MLM. Wierzy w zasady działania MLM i jego nieograniczone możliwości, dlatego też zajmuje się promocją tego systemu i jego narzędzi do osiągnięcia sukcesu na uczelni, ale nie tylko. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem wielopoziomowym (członek FM Group), badaniami marketingowymi, analizą techniczną i organizacją szkoleń. Lubi poznawać nowych ludzi i pomagać im, zarażać energią, podróżować, żeglować, uczyć się języków. Prywatnie pragnie osiągnąć wolność finansową przed 40-tką, dzięki MLM-owi oraz inwestowaniu na giełdzie.


Michał Barański

Twórca i koordynator projektu „Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach”. Przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach (2010-2012). W trakcie studiowania pełnił również m.in. funkcję Pełnomocnika Samorządu ds. Studentów Niepełnosprawnych, Członka Komisji Stypendialnej, Członka Rady Wydziału, Senatora WSEiP, Sekretarza Zarządu URSS i Członka Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów. Koordynator ds. Fundrisingu w Studenckim Forum Business Centre Club – Region Świętokrzyski (2009-2010), współorganizował ogólnopolskie projekty w regionie świętokrzyskim – „Festiwal Przedsiębiorczości BOSS” i „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Mocno angażował się w działalność studencką m.in. w organizację szkoleń, juwenaliów i życia studenckiego. Aktywnie działa na rzecz współpracy ze środowiskiem naukowym Lwowskiej Akademii Zarządzania Personelem oraz integracji lokalnego środowiska studenckiego wokół kół naukowych świętokrzyskiego ośrodka akademickiego. Od 2009 roku współpracuje z Fundacją ,,Universitatis Posnaniensis”. Obecnie właściciel firmy organizującej eventy, a od stycznia 2013 r. współpracownik polskiej firmy Galeria Usług Sp. z o.o.

 

 

Powrót do strony Klubu TOP Liderów MLM