Pogoda na Biznes

Cytat tygodnia

 

Dlaczego ludzie działają w MLM?

Waluty

Tabela: 061/A/NBP/2020; Data publikacji: 2020-03-27

Nazwa:Symbol:Wartość (PLN):
Dolar Ameryk.USD4.1127
EuroEUR4.5246
Frank SzwajcarskiCHF4.2675

Giełda

REKLAMA

 

Akademia MLM

Akademia MLM

Kompetencja, odpowiedzialność, pewność…

Najlepsze, kompleksowe rozwiązania dla sprzedawców bezpośrednich, networkerów i firm MLM

Network Magazyn to jedyne w Polsce, niezależne czasopismo dla branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Podstawowym celem tego wydawnictwa jest przeciwdziałanie bezrobociu, promowanie przedsiębiorczości, etyki i filantropii w biznesie oraz branży network marketingowej i sprzedaży bezpośredniej w oparciu o rzeczowe i rzetelne informacje redagowane przez nasz zespół, a także przez specjalistów różnych dziedzin i znawców branży oraz biznesu. „Network Magazyn” jest w Polsce pismem poważanym i opiniotwórczym.

Okładki Network Magazyn

AKADEMIA MLM to jednostka szkoleniowo-konsultingowa, powołana do życia przez „Network Magazyn”. Jej zadaniem jest organizacja szkoleń, konferencji i seminariów z zakresu przedsiębiorczości, biznesu i sprzedaży na najwyższym poziomie oraz doradztwo i konsulting dla nowych firm sektora DS/MLM.

Seminarium szkoleniowe dla firmy Akuna Polska Seminarium szkoleniowe dla firmy Akuna Polska Sp. z o.o. (Warszawa, Sala Kongresowa, luty 2009 r.)

Każdy menedżer działający w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego marzy o dynamicznym, stabilnym i jakościowym wzroście własnej sieci sprzedaży. Każdy. A jednak dla większości pozostaje to wyłącznie marzeniem. Nie dlatego, że ten biznes nie funkcjonuje lub, że produkt jest zły, albo ludzie są do niczego. Nie. To nie są kryteria, które decydują o dużej dynamice własnej struktury w MLM. Liczy się nastawienie do biznesu, kompetencje, umiejętności i to, co potrafimy z tym zrobić.

Co zrobić, aby ludzie stali w kolejce i błagali o to, żeby mogli pracować w Twoim biznesie MLM?

Akademia MLM to przygotowane przez „Network Magazyn” w pełni profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. To zajęcia merytoryczne i praktyczne, które każdego networkowca zmieniają w networkowca doskonałego.

W dzisiejszej dobie trzeba być człowiekiem w pełni samodzielnym, kreatywnym, mobilnym, szybko dostosowującym się do danego środowiska. Należy nieustannie podnosić kwalifikacje i kompetencje... Zwłaszcza w network marketingu. Jeśli ktoś ukończył swoją edukację na poziomie szkoły tradycyjnej i trwa w przekonaniu, że pozjadał wszystkie rozumy, jest super fachowcem, ten grubo się myli. Wystarczy, aby spojrzał na swój czek prowizyjny i zastanowił się, czy aby na pewno stoi na samym szczycie.

Ponieważ usługi konsultingowe AKADEMII MLM w znacznym stopniu są realizowane przez redaktorów niezależnego pisma „Network Magazyn” i innych periodyków branżowych, ich działalność w tym zakresie powinna być oficjalnie określona na jasnych i rzetelnych zasadach. Informujemy zatem, że jakakolwiek osoba, spółka czy instytucja, która zamówi w AKADEMII MLM usługi mające na celu zainicjowanie nowej lub wprowadzenie na polski rynek już istniejącej w innym kraju firmy MLM (Konsulting dla firm działających w systemie marketingu sieciowego) nie może liczyć na to, że:

  1. Będziemy budować struktury firmie, której wykonujemy konsulting.
  2. Będziemy prowadzić działania służące przewerbowywaniu do firmy menedżerów z innych, konkurencyjnych firm.
  3. Będziemy zdradzać tajemnice handlowe innych firm MLM.
  4. Będziemy reklamować firmę i jej produkty (szczególnie na spotkaniach z innymi firmami).
  5. Będziemy nierzetelnie oceniać produkty firmy.
  6. Będziemy pomijać milczeniem działania nieetyczne firmy o ile takowe nastąpią.

Podejmując współpracę z nami firma musi wiedzieć, że:

  1. Wykonujemy usługę zgodnie z naszą najlepszą wiedzą.
  2. Bezstronnie oceniamy wszelkie materiały.
  3. Nasze blogi są miejscami prywatnymi, gdzie my decydujemy o treści oraz o umieszczaniu informacji dotyczących firm, z którymi współpracujemy.
  4. Wszelkie treści poufne nigdy nie będą upublicznione.

Kontakt: Redakcja "Network Magazynu", e-mail: [email protected]

Maciej Maciejewski, redaktor naczelny, e-mail: [email protected], tel.: 602 211 263

Artykuły oznaczone tagiem 'Akademia MLM'

1