Na spotkanie przybyło ok. 50 osób z Bielska i okolic zainteresowanych ofertą K-Link. Prelekcje rozpoczął Andrzej Słowiński – mąż Krystyny Słowińskiej, dyrektor K-Link Poland, który przywitał wszystkich gości. Po nim zabrała głos Aleksandra Błotko wyjaśniając, że choć mieszka w Bielsku, to przez ostatnie kilka lat mocno budowała swoje struktury MLM na Podhalu, w miejscowościach położonych nieopodal Zakopanego i Nowego Targu. Tam natrafiła na przedsiębiorczych górali, z którymi wspólnymi siłami stworzyli mocny fundament dla całego marketingu sieciowego K-Link Poland.

Andrzej Słowiński i Krzysztof Żygadło z K-Link Poland Andrzej Słowiński i Krzysztof Żygadło z K-Link Poland

– Niestety kilka miesięcy temu miałam wypadek i dość poważnie złamałam nogę. Dzięki rehabilitacji już wracam do pełnego zdrowia, ale to wszystko utrudniło mi sprawne podróżowanie na Podhale. Dlatego niejako zostałam zmuszona do pracy w swoim rodzinnym mieście. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Teraz będę mogła działać z wieloletnimi znajomymi, którzy z racji moich dotychczasowych, częstych wyjazdów, nawet nie wiedzieli czym się na co dzień zajmuję – wyznała najbliższe plany Aleksandra.

Wykład na temat produktów znajdujących się w ofercie K-Link i możliwości, jakie daje społeczeństwu ten biznes, poprowadził Krzysztof Żygadło. A oto krótka relacja filmowa z tego sympatycznego spotkania: