Sopot, nowy salon samochodów luksusowychSopot, nowy salon samochodów luksusowych

Sopot: 8 października br. Super Premium Cars, lider na rynku sprzedaży samochodów segmentu premium, otworzył drugi w Polsce salon pojazdów luksusowych.

Miasto warte inwestycji

Sopot to jedno z najpiękniejszych polskich miast, które od lat trzydziestych ubiegłego wieku cieszy się prestiżem, a jego renoma wciąż rośnie. Szerokie i piaszczyste plaże, wspaniałe kurorty, a także położenie Sopotu na styku ważnych szlaków handlowych w Europie sprawia, że miasto stale się rozwija i jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla turystów jak i inwestorów. Sygnując ten trend, Super Premium Cars zdecydowało się na otwarcie salonu samochodów luksusowych i sportowych, który znajduje się przy al. Niepodległości 960.

– Ze względu na rozwój gospodarczy i ekonomiczny miasta zdecydowaliśmy się na inwestycję, która wpłynie na dalszy rozwój firmy i realizację planów strategicznych całej Spółki SPC Group SA – mówi Łukasz Bartłomiej Kobyłecki, prezes zarządu SPC Group SA. – Liczymy, że strategiczne położenie Sopotu zwiększy nasze możliwości sprzedażowe zarówno wśród klientów polskich, jak i zagranicznych oraz wzmocni pozycję lidera na rynku dóbr luksusowych – dodaje.

Prestiżowe otwarcie

Inauguracja salonu Super Premium Cars odbyła się 5 października w renomowanym sopockim klubie Unique Club & Lounge. Firma przygotowała dla swoich gości prezentacje flagowych modeli samochodów na ponad 600 metrowej, najdłuższej w Polsce promenadzie – deptaku Bohaterów Monte Cassino, która jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych alei w kraju. Można było podziwiać m.in. takie luksusowe pojazdy, jak: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bentley, Jaguar, BMW, Audi, Mercedes, Land Rover czy Aston Martin. W klubie Unique Club & Lounge pojawiło się prawie 500 osób. Podczas wydarzenia 11 dj-ów przez całą noc zapewniało gorącą atmosferę na dwóch poziomach klubu. Na otwarciu obecni byli też znani polscy i europejscy kierowcy wyścigowi oraz gwiazdy polskiego show biznesu.

Super Premium Cars to jeden z 6 projektów SPC Group SA z sektora usług towarów luksusowych. Firma prowadzi działalność handlową i usługową, oferując szeroką gamę ekskluzywnych środków transportu (m.in samochodów, jachtów, helikopterów, samolotów) z uwzględnieniem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych.