źródło: Flickr.plźródło: Flickr.pl

Jest takie powiedzenie: „Przez ciernie do gwiazd”. Oznacza to, że każdy sukces wymaga wysiłku. Niepowodzenia, pot, czasem łzy towarzyszą każdemu sukcesowi i są jego integralną częścią, a nie zaprzeczeniem. Chodzi o to, aby para nie szła tylko w gwizdek, lecz żeby podejmować właściwe działania.

ReklamaReklama

„Zamiast robić wszystko we właściwy sposób, rób właściwe rzeczy” – jak mawiał Peter Drucker. Dowiedz się, czym różni się napawające frustracją pobożne życzenie od dającego się zrealizować planu. W poniższym materiale znajdziesz wskazówki, jak określić, co jest dla CIEBIE naprawdę ważne i jak wyznaczać dające satysfakcję, ambitne i jednocześnie realne cele. Pomoże Ci to zminimalizować ryzyko podejmowania niewłaściwych decyzji i „robienia rzeczy niewłaściwych” w życiu. Proste, ale jakże dla wielu odkrywcze porady zamieszczone w poniższym wykładzie pozwolą Ci być tym, kim naprawdę chcesz, a nie tym, kim chcą inni, abyś był. To naprawdę działa!

Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie. Od 8 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.