Constitution And Change Thematic Essay Let The Right One In Book Analysis Essay Topics For Essay Writing Grade 10 Illiteracy Essay In Simple English Resume Design Esume Environmental Science Cover Letter

Rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland

przez Katarzyna Wójtowicz-Pietroń

14 maja br. rozpoczęła się rekrutacja do jednego z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa – Leadership Academy for Poland. Jego ideą jest rozwój potencjału i kompetencji przywódczych Polaków. Co roku do programu może dołączyć 40 uczestników. Zgłoszenia do III edycji będą przyjmowane tylko do końca miesiąca.

źródło: Center-for-leadership.orgźródło: Center-for-leadership.org

Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z Uniwersytetu Harvarda. Program skierowany jest do wybitnych Polaków w wieku ok. 25-45 lat będących założycielami lub menadżerami i aktywnie działających w sektorze biznesu, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

– Nadrzędnym celem akademii jest tworzenie edukacji na najwyższym, światowym poziomie. Szukamy ambitnych i utalentowanych Polaków, którzy chcą rozwijać kompetencje w zakresie przywództwa i uzyskać wsparcie w realizowanych przez siebie projektach – mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. – Program łączy liderów z różnych środowisk, bo wierzymy, że razem możemy przyczynić się do rozwoju Polski jako mądrego i dobrego kraju – dodaje.

– Leadership Academy for Poland to ambitny i innowacyjny program, który pomaga uczestnikom dostrzec kluczową różnicę między władzą a przywództwem. To jeden z elementów, który w sposób zdecydowany wyróżnia akademię – mówi prof. Hugh O’Doherty z Uniwersytetu Harvarda.

W każdej edycji do Akademii może dołączyć do 40 osób, które otrzymują „fellowships” (wsparcia udziału). Kandydaci zakwalifikowani do programu wezmą udział w cyklu wykładów, opartych na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy będą rozwijać kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

– LAP nie ogranicza się wyłącznie do zajęć, lecz także mobilizuje uczestników do codziennej pracy i wdrażania zmian. Absolwenci kończą program wyposażeni w nową wiedzę, przekazaną przez międzynarodowych wykładowców, a także bogatsi o liczne życiowe przemyślenia i grono bliskich przyjaciół, z którymi będą mogli spotykać się w przyszłości i liczyć na ich doświadczenie, sieci kontaktów i pomoc we wdrażaniu zmianmówi Agnieszka Bieniak, chief human resources officer w Burda International Polska i absolwentka II edycji LAP.

Rekrutacja do Leadership Academy for Poland potrwa do 31 maja br. Program, który rozpocznie się we wrześniu, obejmuje czteromiesięczną naukę oraz roczne wsparcie w ramach klubu alumna (Alumni Network). Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny na stronie internetowej www.center-for-leadership.org/academy/. Program Leadership Academy for Poland wspierają partnerzy główni, m.in. Deloitte, Orange i MasterCard.

Więcej informacji o Programie:

http://center-for-leadership.org/

https://www.facebook.com/CenterForLeadershipOrg/

https://www.linkedin.com/company/center-for-leadership-org

Mogą Cię również zainteresować