Pierre Corneille Le Cid Essay Writing How To Write A Discursive Essay On Scottish Independence The Rocking Horse Winner Analytical Essay Discovering The Hero Within Myself Essay In 300 Words Poem

Rozmowy Kontrolowane. Suplementy w biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Suplementy diety, zaraz po kosmetykach, chemii gospodarczej i środkach czystości oraz sprzęcie gospodarstwa domowego, są najbardziej popularnymi produktami wśród klientów korzystających z systemu sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego…

Renata ZarzyckaRenata Zarzycka

Również znaczne grono handlowców – niezależnych dystrybutorów budujących swój prywatny MLM w oparciu o współpracę z wieloma firmami propagującymi zdrowy styl życia, interesuje się suplementami i wszystko co jest z nimi związane traktują jako pasję, hobby. Posiadają w tym zakresie olbrzymią wiedzę.

Po publikacji odcinka „Rozmów Kontrolowanych” poświęconego kosmetykom w biznesie MLM postanowiłem ciągnąć zagadnienie i nagrać wideo na temat innych, równie popularnych w systemie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego produktów. Tak więc zaprosiłem na pogaduchy Renatę Zarzycką – menadżerkę znajdującą się obecnie na najwyższej w Polsce pozycji w firmie CaliVita ® International (double golden palm manager), aby wziąć ją w krzyżowy ogień pytań na temat suplementów diety i ogólnie zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. 

Dlaczego w dzisiejszej dobie ludzie powinni się suplementować i jak to się ma do bitwy pod Grunwaldem? Co mają wspólnego hormony, genetyka i antybiotyki z żywnością modyfikowaną? Jakie suplementy wybrać, aby polepszyć stan naszego zdrowia? Jak się ma odżywianie do grupy krwi? A czy warto szczepić dzieci? To tematy, które m.in. poruszyliśmy w tej oto rozmowie:

Renata Zarzycka zajmuje się tematyką zdrowia od wielu lat, komentując i propagując suplementy diety i trend health & wellness nie tylko w codziennej pracy, ale również m.in. na swoim blogu Renatazarzycka.pl. To licencjonowany trener Transforming Communication, mediator i negocjator, coach ICI, family NLP coach i master coach oraz specjalista w zakresie branży MLM.

Mogą Cię również zainteresować