Jan Buzalewicz & Maciej MaciejewskiJan Buzalewicz & Maciej Maciejewski

Ta rozmowa to dla spostrzegawczych skarbnica wiedzy o naszej branży. Do zrobienia tego wywiadu zainspirowały mnie kuluarowe pogaduchy z wiceprezesem fajnie rozwijającego się polskiego MLM które poczyniliśmy podczas balu ("10 urodziny Centrum Odszkodowań DRB") w Legnicy. W pewnym momencie usłyszałem: „Potrzebuję jeszcze kilku osób, z których zrobię milionerów. Na początek dam im specjalny pakiet narzędzi i rozwiązań finansowych. Czegoś takiego jeszcze nikt ludziom w branży nie zaproponował”. No i powtórzył to do kamery: „Dla tych, których wybiorę, przygotowałem coś specjalnego na start. Specjalny pakiet, który pomoże im przyspieszyć sukces i zarobić konkretne pieniądze a przede wszystkim zrealizować marzenia. To coś, czego w naszej branży jeszcze nie było”.

Słuchajcie więc uważnie i wyciągajcie wnioski. Dzięki temu wywiadowi mamy również szansę pierwszy raz w MLM zrobić świetny, prawdziwy case study. „Od pucybuta, do milionera?” Czemu nie... Jan Buzalewicz, kreator i budowniczy najlepiej zarabiających w systemie network marketing mistrzów, szuka kilku konkretnych osób, aby pokazać światu, że można:

PS. Bardzo dziękuję ekipie kawiarni "Cafe Chopin" znajdującej się na parterze hotelu Qubus w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 za udostępnienie lokalu do nagrania filmu. I to w godzinach z pewnością bardzo nieodpowiednich dla sympatycznej załogi. Wielkie dzięki!