Edyta Kliś & Maciej Maciejewski & Żaneta ŚciwiarskaEdyta Kliś & Maciej Maciejewski & Żaneta Ściwiarska

O nader dynamicznym rozwoju polskiego projektu DuoLife, podróżowaniu firmowym katamaranem i perkusyjnych popisach prezesa Bartosza Królikowskiego rozmawiam z top liderem Tomaszem Zabawą. Oto wywiad:

Maciej Maciejewski & Tomasz ZabawaMaciej Maciejewski & Tomasz Zabawa

A tego waćpana z tą przepiękną poszetką to nikomu nie trzeba przecież przedstawiać. Znany biznesmen, przedsiębiorca, multimilioner, właściciel dziesięciu firm z sektora finansowego i szkoleniowego, autor książki „Pieniądze są sexy”, mentor i współtwórca projektu Gra o Milion, a ostatnio obieżyświat i niezmordowany podróżnik. Przed Wami Fryderyk Karzełek:

Maciej Maciejewski & Fryderyk KarzełekMaciej Maciejewski & Fryderyk Karzełek

Dawid Świstek to jeden z najlepszych mówców w Polsce. Ma również świetne rezultaty w szkoleniu innych ludzi z zakresu wystąpień publicznych. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i komunikacji międzyludzkiej, a specjalizuje się w tematyce wywierania wpływu i perswazji. Niedawno wprowadził na rynek STAGE VR – rewelacyjny, ultranowoczesny produkt służący do nauczenia się profesjonalnych wystąpień publicznych. Sprawdź:

Maciej Maciejewski & Dawid ŚwistekMaciej Maciejewski & Dawid Świstek

W ciągu 15 lat o tej firmie MLM pisaliśmy wielokrotnie, ale na żywo z liderką Mary Kay udało nam się porozmawiać pierwszy raz. I chwała. Oto przesympatyczna Iwona Kutnik z Mary Kay:

Maciej Maciejewski & Iwona KutnikMaciej Maciejewski & Iwona Kutnik

Jak widzicie Network Magazyn zawsze stara się być tam, gdzie dzieją się ciekawe i wartościowe rzeczy związane z biznesem, przedsiębiorczością, rozwojem osobistym i duchowym. A reportaż z tego co działo się na scenie Life Balance Congress już niebawem.