Rolf Kipp z rodzinąRolf Kipp z rodziną

Zawsze miałem wielkie idee, aspiracje i marzenia. W życiu byłem zafascynowany rzeczami o wysokiej jakości. Jednak wiedziałem, że z pracą, którą wykonuję, nigdy ich nie zdobędę. Dzięki temu stałem się jeszcze bardziej chłonny na nowe możliwości i nowe przedsięwzięcia w biznesie.

Skorzystałem z szansy, kiedy natknąłem się na Forever Living. Fantastyczne produkty i pomysłowy model biznesu zaoferowały kuszącą możliwość ucieczki od ograniczeń zwyczajnego życia. Nie miałem innego wyjścia, jak tylko złapać byka za rogi. Początkowo marketing wielopoziomowy był dodatkowym zajęciem, ale po półtora roku stał się moją pracą na pełen etat. Mój przychód ciągle rósł. Zaledwie po pięciu latach stałem się milionerem Forever.

Marzenia i aspiracje

Coś na tak małą skalę rozwinęło się w największy, światowy biznes Forever z milionami wspólników handlowych w wielu krajach na całym świecie. Wygenerowałem najwyższy możliwy miesięczny przychód w marketingu wielopoziomowym, jaki kiedykolwiek został odnotowany w Europie. Otrzymałem największy czek z podziału zysków w historii Forever oraz jestem jednym z najlepszych networkowców w Europie.

Odnalazłem go – biznes idealny. Mogę wieść życie, o którym nawet nie marzyłem w przeszłości. Mam wspaniałe zdrowie, luksusowe samochody, domy rozmieszczone w najpiękniejszych miejscach na ziemi, wakacje dookoła świata i czas, mnóstwo czasu by cieszyć się życiem. Czasami wydaje mi się, że żyję w bajce, która jest prawdziwa.

Mnóstwo moich marzeń i aspiracji, które wydawały się tak odległe, stały się rzeczywistością. Niewyobrażalne możliwości i horyzonty otworzyły się przede mną. Moje marzenie o wolności i niezależności finansowej stały się rzeczywistością. Czy Twoje marzenia już się spełniły? Jak będzie wyglądało Twoje życie w przyszłości? Przysłowie mówi: „Wszyscy jesteśmy architektami własnego losu”. Kiedy Ty zaczniesz budować swoje szczęście? Mogę pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.

Milion miesięcznie

W każdym kolejnym roku pracy w Forever co najmniej podwoiłem swoje przychody. Oznacza to, że moja wielkość sprzedaży w styczniu była zawsze o połowę mniejsza niw grudniu tego samego roku. Patrząc wstecz mogę spokojnie powiedzieć, że każda jedna godzina i dolar zainwestowane w budowanie mojego biznesu były tego warte.

Oczywiście nie zarabiałem na początku tego, co zarabiam teraz. Mój pierwszy czek nie przekraczał trzystu czy czterystu niemieckich marek, ale zaledwie kilka miesięcy później opiewał na dwa tysiące niemieckich marek. Im bardziej mój biznes się rozrastał, im lepiej rozumiałem ideę marketingu wielopoziomowego i jak ogromny ma ona wpływ, tym bardziej mój przychód rósł.

Dzisiaj jestem pewien, że po ośmiu – dziesięciu latach jest to możliwe, aby zarabiać milion miesięcznie. Tylko i wyłącznie jeżeli ktoś operuje biznesem z taką samą wytrwałością jak ja. To jest potencjał.

Coraz więcej i więcej ludzi poszukuje poważnego biznesu, pewnej wypłaty i alternatywy do zwyczajnego zatrudnienia. Coraz więcej osób wybiera zdrowy tryb odżywiania się i wysokiej jakości jedzenie, aby ich życie było witalne i piękne, a czasem nawet i dłuższe.

Biegnij maraton, a nie sprint

Jeśli jest jakikolwiek haczyk w tym biznesie, to jest nim czas. Forever nie jest szybkim biznesem. Nie jest to firma, w której zaczynasz dzisiaj i za cztery tygodnie Twoja praca jest skończona. Każdy, kto poważnie myśli o stworzeniu dużej sieci dystrybutorów, powinien uświadomić sobie, że zajmie to co najmniej od trzech do pięciu lat. Forever to nie sprint na sto metrów, jest bardziej jak maraton. Nie jesteś nagradzany za start, tylko za wytrwałość. Ci, którzy nadal jadą wagonikiem Forever, po trzech, czterech, pięciu latach pracy zbiorą najlepsze żniwa.

Dlaczego ta książka?

Czytasz to i uczysz się o najłatwiejszym biznesie na ziemi. Każdy z nas może odnieść sukces z Forever Living. Jednak nie wszyscy wiedzą jakie to proste. Dlatego postanowiłem to napisać. To jest książka o robieniu rzeczy naprawdę, opowiada historię jak dotarłem na szczyt Forever. Podręcznik, który pomoże Ci, abyś również osiągnął sukces. Zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu z najlepszym modelem biznesu teraz i na przyszłość.

Nie musisz wyważać otwartych drzwi. Zostały już otwarte – te drzwi to perfekcyjny system. Możecie wszyscy przyjąć go takim jakim jest. Tylko ci, którzy podążą moimi krokami, osiągną ten sam rezultat co ja. Jedyna różnica jest taka, że ja zacząłem 15 lat temu, a Ty zaczniesz dokładnie dzisiaj.

Naturalnie, nie ma windy, która zabierze Cię na szczyt Forever. Musisz pójść schodami. Dlatego ta książka opisuje nowoczesne podejście do pracy. Opowiem Wam co działa w tym biznesie, a co nie. Opowiem o moich wzlotach i upadkach, o moich łzach i uśmiechach i o cenie, którą musisz zapłacić. Ale napiszę również o jedynej, życiowej szancie by wykorzystać swoje życie w pełni. Szanse na spełnienie swoich marzeń z Forever jeszcze nigdy nie były lepsze niż teraz. Chodź ze mną wydeptaną ścieżką. Zapraszam Cię w podróż do świata jutra…

Powyższa publikacja jest fragmentem książki „Najpiękniejszy biznes na Ziemi” autorstwa Rolfa Kippa – jednego z najlepiej zarabiających networkerów świata. Pozycję wydaną w języku polskim można kupić na stronie: www.powerofforever.pl