Renata BłażejewskaRenata Błażejewska

Kochani. Na tym etapie – głosowanie za pomocą SMS-ów, wszystko w naszych rękach! Telefony w dłoń! Niech wieść o naszej branży idzie w świat! Niech ludzie zobaczą i dowiedzą się jakie atrybuty daje społeczeństwu nasz model zarabiania pieniędzy. Przyczyńmy się do tego, aby tak ważne informacje na temat sprzedaży bezpośredniej i network marketingu niosły w świat najlepsi przedstawiciele naszego sektora! Głosuj na Renatę tutaj: https://konkurskobietbiznesu.pl/osoba/renata-blazejewska/

Koszt oddania głosu to jedyne 5 złotych, a efekty mogą być warte miliony. Dla całego sektora! Konkurs Polish Businesswoman Awards to prestiżowe przedsięwzięcie organizowane przez magazyn Businesswoman & Life. Uroczysta i profesjonalnie zorganizowana gala wieńcząca to przedsięwzięcie odbija się wielkim echem w mediach, na uniwersytetach i w renomowanych przedsiębiorstwach przez 365 dni od jej zakończenia. Wartości, jakie nam to daje, są nie do wyceny.

Magazyn Businesswoman & Life odnalazł klucz do kobiecego sukcesu i pragnie dzielić się nim z kobietami, które marzą o tym, aby osiągnąć niezależność i rozwijać swoje pasje. Tym, które już osiągnęły sukces pokazuje co zrobić, by nie zatracić swojej kobiecości. Redakcja magazynu organizuje konkurs i galę Polish Businesswoman Awards już po raz dziesiąty. Zatem Renata Błażejewska ma ogromną szansę zostać jej gwiazdą w okrągłą rocznicę wieńczącą zainicjowanie tego projektu!

A co na to sama gwiazda biznesu MLM? – Sukces nie spada z nieba. Nie znajdziesz go pod poduszką. Nie sprzedadzą Ci go za pół ceny. Nie ofiarują w prezencie. Nie zostawią pod drzwiami. Nie osiągniesz tego co chcesz, jeśli się choć trochę nie wysilisz. Coś za coś. Możesz zaklinać rzeczywistość, płakać i kopać nogami. To niczego nie zmieni. Ci, którzy osiągają swoje cele nie siedzą całymi dniami na kanapie. Nie czekają, aż ktoś coś za nich zrobi. Nie marnują czasu. Działają. Szukają możliwości. Próbują. Nawet jeśli coś im nie wychodzi – nie poddają się. Dlatego tak bardzo lubię działać w network marketingu. Bo to jest kwintesencja przedsiębiorczości! Kochani… Tegoroczna jesień jest niezwykle zaskakująca. Kilka dni temu otrzymałam nominację w plebiscycie Polish Businesswomen Awards do statuetki „Wybitna osobowość w marketingu sieciowym.” Już sama nominacja jest dla mnie potężnym wyróżnieniem i za nią bardzo dziękuję. Ale trzeba walczyć dalej. Już teraz możecie głosować na mnie wysyłając SMS o treści AT.BWL.99 na numer 74068. Finałowa gala plebiscytu odbędzie się 11 października br. Przede mną ekscytujący czas – powiedziała nam Renata Błażejewska. A tutaj znajdziecie jej kandydaturę:

https://konkurskobietbiznesu.pl/osoba/renata-blazejewska/