Literary Analysis Of 1984 Computer Security Homework Literature Review On Egusi Melon Esl Thesis Writers Service Online Habitat 67 Case Study Ppt 2009 Saturn Outlook Cv Joint

Profesjonalni Sprzedawcy Roku 2010

przez Katarzyna Wagner

Wczoraj w warszawskim hotelu Hilton odbyło się rozdanie nagród III edycji konkursu Polish National Sales Awards – Profesjonalny Sprzedawca Roku 2010. W kategorii Menedżer Branży MLM zwyciężyli Bogumiła Sroka z FLPP i Jarosław Łuczak z FM GROUP.

ee

Wśród gości obecni będą m.in. wiceminister gospodarki Rafał Baniak, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz prezes Brian Tracy International Robert Kozak. Galę prowadził Grzegorz Miśtal.

PNSA to pierwszy w Polsce konkurs dla profesjonalnych sprzedawców, którego celem jest nagradzanie dobrych praktyk, stworzenie etosu profesjonalnego sprzedawcy oraz wymiana doświadczeń pomiędzy branżami. W konkursie mogą brać udział zarówno przedstawiciele działów sprzedaży, menedżerowie, zespoły sprzedażowe, jak i trenerzy zajmujący się tą tematyką w codziennej pracy zawodowej. W tym roku do konkursu zgłosiło się dwukrotnie więcej firm i sprzedawców niż w roku ubiegłym. Finalistów wybrały komisje sędziowskie pod nadzorem kapituły konkursu oraz firmy PwC. Tegoroczne wydarzenie zostało ponownie objęte honorowym patronatem ministra gospodarki Waldemara Pawlaka.

– Zauważyliśmy znacznie większą liczbę kobiet, która w tym roku zgłosiła się do konkursu – powiedziała nam Elżbieta Pełka, założyciel i prezes PNSA. – To bardzo pozytywna tendencja, wskazująca, że coraz więcej kobiet odnosi sukcesy zawodowe. Jesteśmy ambitne, przedsiębiorcze i radzimy sobie nie gorzej niż mężczyźni – dodała.

W tym roku uczestnicy konkurowali w 9 kategoriach: Menedżer Sprzedaży Roku, Zespół Sprzedaży Roku, Trener Sprzedaży Roku, Sprzedawca Roku, Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży, Sprzedawca Roku – Sprzedaż Bezpośrednia, Menedżer ds. Obsługi Klienta, Menedżer Branży MLM oraz Lider Samorządowy. – Zwycięzcy konkursu są wzorem profesjonalizmu w branży, dlatego PNSA jest niezwykle ważną inicjatywą dla rozwoju naszej gospodarki. Nie może ona istnieć bez profesjonalnej sprzedaży, dlatego kategorie nagród odzwierciedlają kluczowe obszary sprzedażowe – komentuje Elżbieta Pełka.

Wczoraj wieczorem w warszawskim hotelu Hilton zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki i dyplomy. W kategorii Sprzedawca Roku – Sprzedaż Bezpośrednia wyróżnienie otrzymała Renata Skóra z PLL LOT SA a w kategorii Menedżer Branży MLM nagrodę zdobyła współpracująca z Forever Living Products Bogumiła Sroka, która jest członkiem zainicjowanego przez „Network Magazyn” elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Jarosław Łuczak z FM GROUP. Jarosław złożył niedawno aplikacje na członka Klubu TOP Liderów MLM i jego kandydatura będzie rozpatrywana na najbliższym, VIII spotkaniu klubu, które odbędzie się 28 czerwca br. w Warszawie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zdobycia tak prestiżowych nagród, które z pewnością wspomogą rozwój ich kariery w swoich biznesach.

Mogą Cię również zainteresować