Magnus BrännströmMagnus Brännström

Wcześniej, przed szefem Oriflame, przewodniczącym organizacji World Federation of Direct Selling Associations, był Doug DeVos, prezes koncernu Amway. – Jestem bardzo zaszczycony i mam teraz ten przywilej, aby służyć branży sprzedaży bezpośredniej i network marketing jako przewodniczący Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej w tych ekscytujących momentach dla całego sektora – powiedział Brännström.

– Świat przechodzi transformację cyfrową. Wierzę, że teraz dla sprzedaży bezpośredniej w tym MLM – jako wspólnoty osób połączonych jednym celem, jest bardziej niż kiedykolwiek ważniejsze, aby zwiększyć przedsiębiorczość poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów i usług. Z niecierpliwością czekam na dalsze budowanie i rozwijanie długoterminowych zalet wynikających z poprzednich lat, mających na celu poprawę standardów globalnej branży sprzedaży bezpośredniej – dodał nowy przewodniczący WFDSA.

Za poprzedniej kadencji Magnus Brännström był wiceprzewodniczącym WFDSA. Pełnił również funkcję przewodniczącego SELDIA – Europejskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. A co na to prezes Amway?

– To był ogromny zaszczyt pełnić funkcję przewodniczącego WFDSA przez ostatnie trzy lata – powiedział Doug DeVos. – Żadne z naszych celów nie mogło być osiągnięte bez silnego partnerstwa i wsparcia stowarzyszeń sprzedaży bezpośredniej na całym świecie. Teraz sektor sprzedaż bezpośrednia & marketing sieciowy jest w dobrych rękach pod kierownictwem Magnusa Brännströma. Nigdy nie byłem bardziej pewny siebie i optymistycznie nastawiony do przyszłości naszej branży – skomentował.