Dzisiaj w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University zostały ogłoszone wyniki konkursu i wręczono nagrody im. prof. Bielskiego. Nagroda jest skierowana do pracowników nauki z dziedzin nauk społecznych, prawnych, ekonomicznych i technicznych w dwóch kategoriach: monografii naukowych oraz artykuły naukowe. Doceniane są najlepsze prace, które zostały opublikowane w ubiegłym roku akademickim. Decyzją kapituły – w której w skład wchodzą rektorzy wszystkich szkół wyższych konsorcjum Futurus – w kategorii „Monografie z dziedziny nauk ekonomicznych” wygrała dr Alina Warzecha za pracę „Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej”.

Dr Alina Warzecha pokonała w swojej kategorii znanych i docenianych w środowisku akademickim naukowców: prof. dr hab. Adama Nalepkę, dr prof. WSB-NL Annę Ujwary-Gil oraz dr Krzysztofa Pawłowskiego. Dosłownie przed chwilą autorka powiedziała nam: – Jest to wielki sukces dla naukowca i radość, że to co się robi ma uznanie w środowisku naukowym. Praca została uznana za prekursorskie podejście do problematyki zarządzania firmą MLM. To uznanie nie tylko dla mojej książki, ale przede wszystkim dla całej branży.

Słynną już „czerwoną cegłówkę” dr Aliny czyli „Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej” od kilku dni można nabyć w LEADERSHOPIE.

Alina Warzecha jest doktorem nauk ekonomicznych, dziekanem wydziału nauk ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel firmy PHU ALPIO. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych. Autorka wielu opracowań naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Jako pierwsza w Polsce założyła i opracowała autorskie, afirmowe „Seminarium menedżera MLM”. Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o marketingu sieciowym „Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”. Prowadzi bloga dotyczącego biznesu MLM i przedsiębiorczości pod adresem http://alinawarzecha.blogspot.com/