Po raz pierwszy i prawdopodobnie ostatni Piotr Mosio poza swoimi strukturami MLM przeprowadzi otwarty dla branży, dwudniowy, unikalny warsztat, dla elitarnej grupy 100 osób, którzy mają cel osiągnięcia prawdziwej wolności finansowej. W warsztacie weźmie również udział legenda polskiego biznesu Piotr Krenig, który zarobił kilkanaście milionów złotych z planu marketingowego w swoich zespołach i wytrenował ponad 100 000 ludzi.

Teraz wybrana grupa 100 osób będzie mogła skorzystać z tej unikalnej wiedzy dzięki udziałowi w szkoleniu „POWER PLAN czyli jak zarobić miliony w MLM?”, które odbędzie się już w nadchodzący weekend 27-28 września w warszawskim hotelu Marriott. Liczba miejsc jest ograniczona i o możliwości uczestnictwa zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas tych unikalnych warsztatów dowiesz się:

 • Jak zamiast być stereotypowym networkerem, który traci znajomych, przejść do robienia biznesu z klasą i rezultatami?
 • Co robić, kiedy skończyła się lista?
 • Jak skutecznie zapraszać ludzi do biznesu bez obaw przed pytaniem „co to jest”?
 • Jak najlepiej prezentować biznes, żeby zwiększyć szansę na wejście elitarnej formuły 10 punktów?
 • Jak efektywnie zamykać spotkanie?
 • Jak robić MLM aby nie stracić znajomych?
 • Jak rozwiązać każdy problem w MLM?
 • Jak sprawić aby zespół pracował razem zamiast narzekania i braku motywacji?
 • Jak wyleczyć odwiecznie chorą „Piętę Achillesa w MLM” czyli co robić z dziwnymi stwierdzeniami Twojego rozmówcy?
 • Jak połączyć starą i nową szkołę MLM?
 • Jak dostać dokładnie to, czego chcesz?
 • Jak podwoić lub potroić zarobki w ciągu 12 miesięcy?
 • Jak samemu planować i wyciągać wnioski, które będą służyć Tobie i innym?
 • Jak zapewnić zespołowi właściwy trening i uchronić go od niewłaściwej wiedzy na temat rozwoju osobistego i innych pułapek, które powodują, że ludzie nie produkują rezultatów?
 • Jak opanować emocje i nabrać samurajskiego nastawienia w MLM?
 • Jak zarobić miliony w MLM?

Dlaczego powinieneś tam być?

Czy chcesz zarabiać duże pieniądze i mieć prawdziwą wolność finansową? Czy masz wrażenie, że inni ludzie, którzy osiągają duże sukcesy wiedza coś, czego Ty nie wiesz? Czy chciałbyś przyspieszyć kilkukrotnie swoje rezultaty zamiast czekać 3-5 lat? Jeśli mówisz, że jesteś osobą, która chce niesamowitych rezultatów i potrzebujesz się dowiedzieć jak możesz robić lepiej to co robisz teraz, żeby szybciej osiągnąć swoje cele i uniknąć typowych pomyłek, które popełniają networkerzy, to ten event jest dla Ciebie.

Za jedyne 247 zł brutto możesz wziać udział w tym zmieniającym życie wydarzeniu. W cenę wliczone są napoje i serwis kawowy. Jakikolwiek powstały zysk po odliczeniu kosztów zostanie przeznaczony na pomoc dla polskiego Nicka Vujcica – http://www.piotrekradon.pl/ który urodził się bez rak oraz nóg, więc przyczynisz się do szczytnego celu i pomożesz nie tylko sobie. Liczba miejsc jest mocno ograniczona więc o możliwości uczestnictwa zadecyduje kolejność zgłoszeń i silne powody „dlaczego powinieneś być na tym wydarzeniu”.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ NADSYŁAĆ NA ADRES:

[email protected]

Z DOPISKIEM W TYTULE „POWER PLAN”

27-28 WRZEŚNIA, HOTEL MARRIOTT, ALEJE JEROZOLIMSKIE 65/79, 00-697 WARSZAWA. O DOSTĘPNOŚCI MIEJSC BĘDZIE DECYDOWAĆ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Piotr MosioPiotr Mosio

Piotr Mosio zbudował aktywną strukturę w kilkunastu krajach, która w ostatnim roku odniosła niekwestionowany sukces i dała mu ponad 2 000 000 zł dochodu z planu kompensacyjnego. W swoim zespole ma 17 diamentów. Prowadził szkolenia i warsztaty w wielu krajach, w których wzięło udział po kilka tysięcy osób. W 4 lata odwiedził ponad 40 krajów, gdzie w wielu z nich, nie znając nikogo wcześniej, rekrutował na zimnym rynku z sukcesami i budował zespoły. I to wszystko przed 33 rokiem życia. Teraz zamierza przeprowadzić pierwsze i prawdopodobnie ostatnie swoje ogólne warsztaty „POWER PLAN czyli jak zarobić miliony w MLM?” poza swoimi własnymi strukturami, gdzie dla uczestników ułoży kompleksowy biznes plan, który zaoszczędzi ludziom czasu, energii, frustracji, wielu kosztownych pomyłek, a pokaże jak mieć niesamowite rezultaty, prawdziwy pasywny dochód i autentyczną wolność finansową. Po tym wydarzeniu Twoje życie nigdy więcej nie będzie takie samo.

Piotr KrenigPiotr Krenig

Piotr Krenig jest prezesem zarządów firm KRENIG Sp. z o.o., CNS Capital Net System Sp. z o.o. i właścicielem KRENIG Consulting. Nigdy nie pracował na etacie, a własną pierwszą firmę zainicjował jeszcze na studiach w 1989 roku. Wraz z żoną wprowadził na rynek własną markę ekskluzywnych wyrobów skórzanych KRENIG, które obecnie sprzedawane są w sieci blisko 500 sklepów. W 1993 roku rozpoczął karierę w MLM, w branży finansowej, współtworząc największą w latach 90-tych sieć dystrybucji produktów finansowych. W ciągu trzech pierwszych lat przeszedł tam wszystkie szczeble kariery, do najwyższej pozycji dyrektora generalnego, a w 2004 roku uruchomił własną firmę doradczą, która w 2012 roku została partnerem strategicznym koncernu Metlife-Amplico. W MLM zarobił kilkanaście milionów złotych. Przez wiele lat obserwował rozwój branży network marketing na świecie i w 2012 roku podjął odważną decyzję, aby pogodzić branżę finansową z branżą wellness. Prowadzoną przez siebie firmę finansową przekształcił w 2014 roku w firmę consultingową, którą firmuje swoim nazwiskiem i hasłem „zdrowe finanse – zdrowy człowiek”. W ciągu 21 lat swojej działalności w MLM przeprowadził tysiące prezentacji, szkoleń, seminariów i konferencji, dla dziesiątek tysięcy osób. Jest uważany za jednego z najlepszych mówców motywacyjnych w branży i największych profesjonalistów w Polsce.