Cover Letter Examples Pg Mla Essay Endnotes Albert Barrow Essay Competition Topics To Write Culture Essays Free 0703 Let Go To Argentina Writing Assignment Death The Leveller Summary

POWER PLAN czyli jak zarobić miliony w MLM?

przez Marek Wyrzychowsk

Piotr Mosio i jego charyzmatyczna inwencja twórcza znów w akcji! Już za tydzień w Warszawie odbędzie się – prawdopodobnie po raz pierwszy i ostatni – zorganizowane poza jego strukturami szkolenie zewnętrzne. Zysk pójdzie na cel charytatywny.

Po raz pierwszy i prawdopodobnie ostatni Piotr Mosio poza swoimi strukturami MLM przeprowadzi otwarty dla branży, dwudniowy, unikalny warsztat, dla elitarnej grupy 100 osób, którzy mają cel osiągnięcia prawdziwej wolności finansowej. W warsztacie weźmie również udział legenda polskiego biznesu Piotr Krenig, który zarobił kilkanaście milionów złotych z planu marketingowego w swoich zespołach i wytrenował ponad 100 000 ludzi.

Teraz wybrana grupa 100 osób będzie mogła skorzystać z tej unikalnej wiedzy dzięki udziałowi w szkoleniu „POWER PLAN czyli jak zarobić miliony w MLM?”, które odbędzie się już w nadchodzący weekend 27-28 września w warszawskim hotelu Marriott. Liczba miejsc jest ograniczona i o możliwości uczestnictwa zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas tych unikalnych warsztatów dowiesz się:

 • Jak zamiast być stereotypowym networkerem, który traci znajomych, przejść do robienia biznesu z klasą i rezultatami?
 • Co robić, kiedy skończyła się lista?
 • Jak skutecznie zapraszać ludzi do biznesu bez obaw przed pytaniem „co to jest”?
 • Jak najlepiej prezentować biznes, żeby zwiększyć szansę na wejście elitarnej formuły 10 punktów?
 • Jak efektywnie zamykać spotkanie?
 • Jak robić MLM aby nie stracić znajomych?
 • Jak rozwiązać każdy problem w MLM?
 • Jak sprawić aby zespół pracował razem zamiast narzekania i braku motywacji?
 • Jak wyleczyć odwiecznie chorą „Piętę Achillesa w MLM” czyli co robić z dziwnymi stwierdzeniami Twojego rozmówcy?
 • Jak połączyć starą i nową szkołę MLM?
 • Jak dostać dokładnie to, czego chcesz? 
 • Jak podwoić lub potroić zarobki w ciągu 12 miesięcy?
 • Jak samemu planować i wyciągać wnioski, które będą służyć Tobie i innym? 
 • Jak zapewnić zespołowi właściwy trening i uchronić go od niewłaściwej wiedzy na temat rozwoju osobistego i innych pułapek, które powodują, że ludzie nie produkują rezultatów? 
 • Jak opanować emocje i nabrać samurajskiego nastawienia w MLM?
 • Jak zarobić miliony w MLM? 

Dlaczego powinieneś tam być?

Czy chcesz zarabiać duże pieniądze i mieć prawdziwą wolność finansową? Czy masz wrażenie, że inni ludzie, którzy osiągają duże sukcesy wiedza coś, czego Ty nie wiesz? Czy chciałbyś przyspieszyć kilkukrotnie swoje rezultaty zamiast czekać 3-5 lat? Jeśli mówisz, że jesteś osobą, która chce niesamowitych rezultatów i potrzebujesz się dowiedzieć jak możesz robić lepiej to co robisz teraz, żeby szybciej osiągnąć swoje cele i uniknąć typowych pomyłek, które popełniają networkerzy, to ten event jest dla Ciebie.

Za jedyne 247 zł brutto możesz wziać udział w tym zmieniającym życie wydarzeniu. W cenę wliczone są napoje i serwis kawowy. Jakikolwiek powstały zysk po odliczeniu kosztów zostanie przeznaczony na pomoc dla polskiego Nicka Vujcica – http://www.piotrekradon.pl/ który urodził się bez rak oraz nóg, więc przyczynisz się do szczytnego celu i pomożesz nie tylko sobie. Liczba miejsc jest mocno ograniczona więc o możliwości uczestnictwa zadecyduje kolejność zgłoszeń i silne powody „dlaczego powinieneś być na tym wydarzeniu”.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ NADSYŁAĆ NA ADRES:

[email protected]

Z DOPISKIEM W TYTULE „POWER PLAN”

27-28 WRZEŚNIA, HOTEL MARRIOTT, ALEJE JEROZOLIMSKIE 65/79, 00-697 WARSZAWA. O DOSTĘPNOŚCI MIEJSC BĘDZIE DECYDOWAĆ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Piotr MosioPiotr Mosio

Piotr Mosio zbudował aktywną strukturę w kilkunastu krajach, która w ostatnim roku odniosła niekwestionowany sukces i dała mu ponad 2 000 000 zł dochodu z planu kompensacyjnego. W swoim zespole ma 17 diamentów. Prowadził szkolenia i warsztaty w wielu krajach, w których wzięło udział po kilka tysięcy osób. W 4 lata odwiedził ponad 40 krajów, gdzie w wielu z nich, nie znając nikogo wcześniej, rekrutował na zimnym rynku z sukcesami i budował zespoły. I to wszystko przed 33 rokiem życia. Teraz zamierza przeprowadzić pierwsze i prawdopodobnie ostatnie swoje ogólne warsztaty „POWER PLAN czyli jak zarobić miliony w MLM?” poza swoimi własnymi strukturami, gdzie dla uczestników ułoży kompleksowy biznes plan, który zaoszczędzi ludziom czasu, energii, frustracji, wielu kosztownych pomyłek, a pokaże jak mieć niesamowite rezultaty, prawdziwy pasywny dochód i autentyczną wolność finansową. Po tym wydarzeniu Twoje życie nigdy więcej nie będzie takie samo.

Piotr KrenigPiotr Krenig

Piotr Krenig jest prezesem zarządów firm KRENIG Sp. z o.o., CNS Capital Net System Sp. z o.o. i właścicielem KRENIG Consulting. Nigdy nie pracował na etacie, a własną pierwszą firmę zainicjował jeszcze na studiach w 1989 roku. Wraz z żoną wprowadził na rynek własną markę ekskluzywnych wyrobów skórzanych KRENIG, które obecnie sprzedawane są w sieci blisko 500 sklepów. W 1993 roku rozpoczął karierę w MLM, w branży finansowej, współtworząc największą w latach 90-tych sieć dystrybucji produktów finansowych. W ciągu trzech pierwszych lat przeszedł tam wszystkie szczeble kariery, do najwyższej pozycji dyrektora generalnego, a w 2004 roku uruchomił własną firmę doradczą, która w 2012 roku została partnerem strategicznym koncernu Metlife-Amplico. W MLM zarobił kilkanaście milionów złotych. Przez wiele lat obserwował rozwój branży network marketing na świecie i w 2012 roku podjął odważną decyzję, aby pogodzić branżę finansową z branżą wellness. Prowadzoną przez siebie firmę finansową przekształcił w 2014 roku w firmę consultingową, którą firmuje swoim nazwiskiem i hasłem „zdrowe finanse – zdrowy człowiek”. W ciągu 21 lat swojej działalności w MLM przeprowadził tysiące prezentacji, szkoleń, seminariów i konferencji, dla dziesiątek tysięcy osób. Jest uważany za jednego z najlepszych mówców motywacyjnych w branży i największych profesjonalistów w Polsce. 

Mogą Cię również zainteresować