The Murder Of Roger Ackroyd Chapter 6 Summary Brand Positioning Case Study Analysis Accountant Job Application Cover Letter Samples Latex Template For Phd Thesis

POTĘGA NETWORK MARKETINGU

przez Piotr Hoffman

Więcej niż 60% ludzi w strukturze MLM nigdy nie zrobi prezentacji. Większość osób po zarejestrowaniu nie zaprosi nikogo do współpracy. Ponad 80% ludzi zrezygnuje z działania lub się przeniesie do innej firmy. Dlaczego?

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Brak umiejętności, postaw liderskich i siły przebicia. Jak to zmienić? Nad tym będą pracować uczestnicy szkolenia, na które z całą odpowiedzialnością teraz zapraszamy. To będą fenomenalne dwa dni edukacji z zakresu systemu network marketing na które powinieneś zabrać swój zespół. Szkolenie poprowadzi w dniach 25-26 lipca w Łodzi znany już naszym Czytelnikom Sławomir Luter.

Szkolenie to jest dla wszystkich, którzy są odrzucani, słyszą dużo „nie”, boją się działać, chcą być pewni siebie, pragną osiągnąć wymarzone życie dzięki budowaniu zespołów marketingowych. Dla tych, którzy czują, że potrzebują więcej kompetencji, siły i wzorów na temat jak budować swój biznes i jak działać.

Poznaj kilka faktów, dlaczego warto abyś został najlepszym ekspertem w network marketingu:

 1. Przyszłość emerytalna w Polsce jest niepewna, ponieważ mamy niż demograficzny, emigrację zarobkową, słabą kondycję ZUS, co może spowodować problemy z płynnością wypłat emerytur.
 2. Sam musisz zadbać o dodatkowy kapitał, który pozwoli Ci dofinansować się na starość.
 3. Jeśli nie masz pieniędzy – MLM jest najlepszym sposobem na zdobycie dodatkowych finansów, a nawet na całkowitą niezależność finansową.
 4. Możesz wypracować pełną niezależność finansową i zarabiać ciekawe pieniądze w okresie do 5 lat bycia profesjonalnym ekspertem, co jest trudne do osiągnięcia w normalnej pracy etatowej, a nawet podczas samozatrudnienia.
 5. Możesz wypracować pasywny dochód, który jest podstawą wolności finansowej.
 6. Nie potrzebujesz dużego kapitału na start, a ryzyko niepowodzenia nie istnieje poza Tobą.

Jak widzisz, jest dużo powodów, dlaczego warto odbyć szkolenie Potęga Network Marketingu. Świadomy lider ciągle się kształci i zapewnia rozwój swojemu zespołowi. Nadeszły czasy, gdzie musisz wypracować taką markę osobistą, aby inni chcieli z Tobą działać! Świadomość ludzkich problemów w dzisiejszych czasach, jest podstawą do tego, aby profesjonalnie i odpowiedzialnie budować swój zespół. Wszystkich kompetencji potrzebnych do tego, aby ludzie sami Ciebie szukali, ufali Twoim umiejętnościom oraz by postrzegali Cię jako eksperta, nauczysz się na specjalnym szkoleniu Potęga Network Marketingu

Co będziesz umiał jeszcze lepiej po szkoleniu Potęga Network Marketingu i jakie zamiany w Tobie zajdą?

 1. Będziesz miał jeszcze więcej energii do konstruktywnego działania.
 2. Wejdziesz na jeszcze wyższy poziom świadomości „z czym tak naprawdę idziesz do ludzi”.
 3. Będziesz wzbudzał potężne zaufanie do siebie jako lidera oraz tak samo będą Cię postrzegać inni.
 4. Poznasz wszystkie mechanizmy księgowe, dźwignie oraz całą siłę network marketingu.
 5. Dostaniesz trwałe przekonania, motywację i inspirację.
 6. Poznasz historię ludzi odnoszących sukces i realizujących marzenia.
 7. Nauczysz się raz na zawsze umiejętności, które sprawią, że będziesz pewny siebie.

Po tym szkoleniu, już nigdy nie zejdziesz na niższy poziom. Będziesz zawsze profesjonalnym liderem!

Dlaczego warto koniecznie odbyć to szkolenie?

 1. Bo potrzebujesz się rozwijać i musisz zostać ekspertem MLM aby ludzie Ci ufali.
 2. Bo jest prowadzone przez praktyka biznesu i bardzo dobrego trenera network marketingu, twórcę szkoleń, autora książek i niezliczonych programów rozwoju osobistego i dla MLM.
 3. Bo każde szkolenie jest dobre, a niewiedza kosztuje kilkaset razy więcej niż wiedza.
 4. Bo zadaniem lidera jest się ciągle samodoskonalić.
 5. Bo dostałeś w życiu szansę na wolność i warto abyś maksymalnie dobrze się do tej roli przygotował.
 6. Abyś nie zrobił ludziom krzywdy oraz ich nie zawiódł jako przywódca.

Wiemy, że szkolisz się w swojej firmie oraz ze swoimi liderami – bardzo dobrze. To fundament Twojego rozwoju. Jednak pozwól sobie na szersze spojrzenie na biznes, zobacz jak o network marketingu mówią inni, po prostu poszerz swoją perspektywę, bo musisz wyjść poza swoją strefę komfortu. 

Szkolenia w swojej firmie już znasz, swoich liderów też. Teraz czas abyś poznał jeszcze więcej wiedzy, inspiracji i innych doświadczeń, które poszerzą Twoje kompetencje.

Jak przebiega szkolenie?

 1. Będą skrypty i praca nad sobą, bo to Ty masz przejść przemianę.
 2. Będą warsztaty i ćwiczenia.
 3. Będzie dobra atmosfera.
 4. Będzie inspirująco, motywacyjnie oraz czasem wzruszająco…

Przyjedź ze swoją strukturą a wyjedziecie odmienieni na zawsze –gwarantujemy. Jeżeli rozumiesz już, że netwrok marketing może uczynić Cię wolnym na zawsze, zarezerwuj miejsce już dzisiaj:

REJESTRACJA

Mogą Cię również zainteresować