Według autora „Bogiem a prawdą” biznes nie oznacza rezygnacji z osiągnięcia szczęścia i sukcesu w innych aspektach życia. Ogromne znaczenia ma bowiem równowaga. W swojej najnowszej książce Robert Zagożdżon dzieli się swoimi doświadczeniami, wskazując na wolność jako podstawowy czynnik kształtujący człowieka. Kwestionując wiele utartych zasad i relacji, tak w biznesie jak i w życiu, opowiada o swojej własnej drodze (recenzja).

Jakie nagrody?

W noworocznym konkursie mamy właśnie do rozdania aż 10 zestawów tego nowego dzieła z kręgu literatury biznesowej – książka + audiobook o tajemniczym tytule „Bogiem a prawdą” Roberta Zagożdżona.

Jak zdobyć nagrodę?

Wystarczy przesłać na nasz adres [email protected] krótki artykuł dotyczący tematyki biznesu MLM. Edukacyjny, informacyjny, motywacyjny, wywiad z człowiekiem sukcesu – nie ważne. Byle nie reklama. Liczy się to, aby poruszał zagadnienia związane z systemem network marketingu. Na teksty czekamy dwa tygodnie. Spośród przesłanych materiałów wybierzemy 10 najlepszych i ich autorzy otrzymają ufundowane zestawy edukacyjne… no i zarazem publikację na łamach jedynego w Polsce niezależnego periodyku o systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy.

Do dzieła! Powodzenia!