Example Of Resume Without Job Experience College Cover Page Example Research Proposal Health Topics The Dark Knight Essay Joker

Piechociński wystąpi w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann

„Jesteś jedyną osobą, która może najlepiej wykorzystać Twój potencjał”. To jaki wykonasz ruch zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nikt do niczego Cię nie zmusi, nikt niczego nie będzie Ci rozkazywał. Natomiast każdy z chęcią Cię nauczy, pomoże oraz pokaże Ci drogę.

25 września o godz. 20:00 na NETWORKIO – jedynym portalu społecznościowym dla sektora DS/MLM, za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV w webinarze zatytułowanym Jak zrobić szybkie wyniki w marketingu sieciowym? Jedni je osiągają a drudzy komentują” wystąpi Wojciech Piechociński, który buduje swój biznes w oparciu o współpracę z polską firmą LOU PRE INTERNATIONAL.

Webinar przeznaczony jest dla osób zaczynających swoją karierę w biznesie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, jak i mocno zaangażowanych w rozwijanie branży MLM. Podczas wykładu prelegent poruszy m.in. takie zagadnienia:

  • Co ma wpływ na dynamiczny rozwój Twojego biznesu MLM?
  • Jak zbudować efektywny zespół oraz jak go skutecznie prowadzić?
  • Jakie cechy należy w sobie wyrobić by osiągać szybkie wyniki?

Na rozgrzewkę publikujemy fragment wywiadu, który przeprowadziliśmy niedawno z Wojciechem Piechocińskim:

Network Magazyn: Co pana motywuje do pracy?

Wojciech Piechociński: Tak naprawdę najbardziej motywującym mnie elementem jest to, że razem z wieloma osobami tworzymy coś wielkiego. Coś, czego na początku dostrzec nie mogłem. Nie widząc z tego dużych pieniędzy na początku i tak robiliśmy swoje, robiliśmy to dla wizji oraz przyszłości. Poznawałem i poznaję wiele osób, które również na początku z pracy w MLM nie mają ogromnych efektów finansowych ale mimo to zaufali mi a ja zaufałem im. Posiadanie wokół siebie osób, które również robią to co Ty, poczucie tego, że nie jesteś tu sam, a przede wszystkim zaufany, zgrany zespół, który osiąga wyniki, trzyma się ustalonych zasad i realizuje wspólnie ustalony cel – to jest cenniejsze niż złoto. Dobrze zgrany zespół jest w stanie osiągnąć wiele. Taki team jest jak mur – ciężko go zniszczyć. Trzeba mieć świadomość tego, że jest się w dobrym miejscu i we właściwym czasie. Przebywając z takimi osobami człowiek jest w stanie nauczyć się naprawdę wiele. I trzeba pamiętać o jeszcze jednym – to, czego  się nauczysz, to czego się dowiesz i jakie poznasz osoby… tego Ci nikt nie zabierze. 

Network Magazyn: Jaką ma pan radę dla nowych osób?

Wojciech Piechociński: Kieruj się logiką i własnym rozumem. Jeśli widzisz, że coś ma sens i jedynym co Cię może ograniczyć jesteś Ty sam, to podejmij walkę. Jeśli ktoś Ci mówi, że nie dasz rady to nie kłóć się – po prostu rób swoje a efekty, wyniki jakie osiągniesz i sukces będą mówić same za siebie. Nie ograniczaj się wymówkami, bo nic Ci to nie da, nie przyniesie Ci efektów, uśmiechu na twarzy nie sprawi, portfela nie pogrubi. Wymówki każdy może mieć i to żadna sztuka. Sztuką jest to, jak sobie z nimi poradzisz.

Network Magazyn: Jaki jest pana ulubiony cytat, motto?

Wojciech Piechociński: „To Be Effective” – jak to powiedział Zig Ziglar „Jesteś jedyną osobą, która może najlepiej wykorzystać Twój potencjał”. To jaki wykonasz ruch zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nikt do niczego Cię nie zmusi, nikt niczego nie będzie Ci rozkazywał. Natomiast każdy z chęcią Cię nauczy, pomoże oraz pokaże Ci drogę. Teraz nasuwa się pytanie – co z tym zrobisz?

Zapamiętaj: 25 września 2014 roku, godz. 20:00 na portalu www.networkio.eu wykład Wojciecha Piechocińskiego pod tytułem „Jak zrobić szybkie wyniki w marketingu sieciowym? Jedni je osiągają a drudzy komentują”. Takie rzeczy wyłącznie w NETWORK TV!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem portalu Networkio.eu a 25 września 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą, po zalogowaniu się na portalu, przejdziesz do szkolenia Jak zrobić szybkie wyniki w marketingu sieciowym? Jedni je osiągają a drudzy komentują” Wojciecha Piechocińskiego. Przypominamy, że nad najwyższą jakością techniczną webinaru czuwa StreamOnline Sp. z o.o. – właściciel marki Szkolenia.TV. Ku chwale branży!

Archiwalne wykłady znajdziesz w Bazie Wiedzy Network TV: http://www.networkio.eu/more-networktv

Mogą Cię również zainteresować