Where I Lived And What For Essay Summary Generator Essay On Homelessness Solution Ap Literature Essay Prompts With Passages God And Time Essays On The Divine Nature Business Plan 2009 Free Download Pdf Tum Biochemie Essay Outline

Paweł Borecki: MLM – Biznes Udziałów

przez Marek Wyrzychowsk

Raz na zawsze przestań robić i myśleć za innych! W XXI wieku budowanie biznesu MLM jest większym wyzwaniem, niż kiedykolwiek wcześniej. Zacznij inspirować innych, aby myśleli i robili sami! Jeśli chcesz się rozwijać a nie zwijać, zarabiać i wydawać, a nie tylko egzystować… Nie możesz sobie pozwolić na to, aby nie było Cię na tym mega szkoleniu!

Paweł BoreckiPaweł Borecki

Już 20 września w Warszawie odbędzie się szkolenie Pawła Boreckiego z cyklu „MLM XXI WIEKU” zatytułowane „MLM – Biznes Udziałów”. Na szkoleniu tym doświadczysz odkrycia. Dowiesz się, na czym polega nowoczesny i dochodowy MLM.

W jednym z paneli będzie również edukowała dr Alina Vogelgesang – rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, autorka pierwszej pracy naukowej o biznesie DS/MLM pt.: Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej”, inicjatorka pierwszej na świecie specjalności DS/MLM na kierunku ekonomia w gliwickiej GWSP, która przedstawi założenia tego nowego, ciekawego kierunku nauki.

Cena – na portalu TwojeSzkolenia.eu zawsze taniej!

Teraz tylko 299 zł netto!

Szczegółowy plan szkolenia, korzyści oraz możliwość zakupu biletów, znajdziesz w tym miejscu: www.TwojeSzkolenia.eu

Paweł Borecki – praktyk biznesu, wybitny sprzedawca, lider, mentor. Ponad 20 lat doświadczenia zdobył w korporacjach i sieciach sprzedaży. Autor bestselleru „Pułapki w biznesie” oraz artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menadżer branży MLM”. Członek prestiżowego Klubu TOP Liderów MLM.

Mogą Cię również zainteresować