Paweł BoreckiPaweł Borecki

Już 20 września w Warszawie odbędzie się szkolenie Pawła Boreckiego z cyklu „MLM XXI WIEKU” zatytułowane „MLM – Biznes Udziałów”. Na szkoleniu tym doświadczysz odkrycia. Dowiesz się, na czym polega nowoczesny i dochodowy MLM.

W jednym z paneli będzie również edukowała dr Alina Vogelgesang – rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, autorka pierwszej pracy naukowej o biznesie DS/MLM pt.: Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej”, inicjatorka pierwszej na świecie specjalności DS/MLM na kierunku ekonomia w gliwickiej GWSP, która przedstawi założenia tego nowego, ciekawego kierunku nauki.

Cena – na portalu TwojeSzkolenia.eu zawsze taniej!

Teraz tylko 299 zł netto!

Szczegółowy plan szkolenia, korzyści oraz możliwość zakupu biletów, znajdziesz w tym miejscu: www.TwojeSzkolenia.eu

Paweł Borecki – praktyk biznesu, wybitny sprzedawca, lider, mentor. Ponad 20 lat doświadczenia zdobył w korporacjach i sieciach sprzedaży. Autor bestselleru „Pułapki w biznesie” oraz artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menadżer branży MLM”. Członek prestiżowego Klubu TOP Liderów MLM.