O ile łatwiej byłoby przez to przejść, gdybyś od samego początku miał wsparcie ekspertów, jasno określone reguły, a Twój osobisty trener przypominałby Ci o porze posiłków? Brzmi jak sen? Dla osób korzystających z linii produktów Bod-ē marki Vemma jest to całkiem przyjemna rzeczywistość.

Rodzina Bod-ē

Linia produktów Bod-ē to: napoje Bod-ē Burn, Bod-ē Cleanse oraz Bod-ē Rest. Uzupełniają się one wzajemnie, a dzięki specjalnie opracowanej recepturze wspomagają osiągnięcie zamierzonych efektów. Bod-ē Burn wpływa na poziom energii dzięki kofeinie, utrzymując organizm na wysokich obrotach, a jednocześnie dostarcza składników odżywczych, przede wszystkim białko oraz błonnik. Bod-ē Cleanse wspomaga funkcje trawienne i oczyszcza organizm, a Bod-ē Rest przygotowuje go do snu po ciężkim dniu. Stosowane razem z prostym i rozsądnym planem odżywiania, będącym częścią 12-tygodniowego Programu wspomagającego odchudzanie, mogą stanowić potężną broń przeciwko zbędnym kilogramom. Wkrótce do rodziny produktów Bod-ē dołączy kolejny: Bod-ē Shake.

Narzędzia sukcesu

Linia produktów Bod-ē to nierozerwalna część 12-tygodniowego Programu ułożonego przez dietetyków. Pozwala on uczestnikowi na wybór spośród różnorodnych i odżywczych posiłków, a dzięki rewolucyjnej aplikacji mobilnej stanowi wsparcie motywacyjne dla każdej osoby w nim uczestniczącej. Aplikacja nosi nazwę Vemma Bod-ē i jest dostępna za darmo dla posiadaczy iPhone’ów i telefonów z systemem Android oraz online jako Bod-ē Trainer. Dzięki niej użytkownik widzi swoje postępy na przejrzystych wykresach, ma dostęp do codziennych oryginalnych porad video dotyczących żywienia i ćwiczeń, a przede wszystkim ma pod kontrolą swoje odchudzanie – aplikacja bowiem co trzy godziny przypomina o porze posiłków. Z takim wsparciem pozostaje już tylko przestrzegać zaleceń.

Ekstremalne wsparcie

Linia produktów Bod-ē jest aktywnie wspierana przez autorytet w dziedzinie fitness i zdrowego odżywiania, gwiazdę amerykańskiego programu telewizyjnego „Extreme Makeover” – Chrisa Powella. Chris Powell to charyzmatyczna postać z wieloletnim doświadczeniem w branży wellness i fitness. Program telewizyjny, w którym pomaga osobom chorobliwie otyłym zrzucić zbędne kilogramy nadawany jest przez jedną z największych amerykańskich stacji publicznych i cieszy się niezmiennie ogromną popularnością. Chris pomógł zrzucić setki kilogramów wielu osobom, a jego zaangażowanie w promocję marki Bod-ē świadczy o wspaniałych możliwościach, jakie w połączniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną dać mogą Bod-ē Burn, Bod-ē Cleanse oraz Bod-ē Rest.

Chris Powell - Extreme makeover TV CelebrityChris Powell - Extreme makeover TV Celebrity

Rzuć sobie wyzwanie

12-tygodniowy Program Bod-ē w unikalny sposób wynagradza wysiłki osób decydujących się na podjęcie wyzwania, jakim jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Każda osoba uczestnicząca w programie może zgłosić się do konkursu, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody, m.in.: w pełni opłacona wycieczka do wybranego przez siebie europejskiego miasta, iPady oraz podróż do wspaniałego Gdańska, gdzie na koszt Vemma Europe zwycięzcy przejdą pełną metamorfozę pod okiem stylisty, fryzjerów i wizażystki oraz staną się gwiazdami profesjonalnej sesji zdjęciowej! Dla takich nagród warto podjąć wyzwanie. Zwłaszcza, że pierwsza edycja konkursu już się odbyła, a jej zwycięzcy mieli okazję doświadczyć tego na własnej skórze.

Efekty wspaniałej metamorfozy można zobaczyć w filmie, znajdującym się na stronie: http://www.vemma.eu/bode/challenge.html