How To Cite An Essay From A Book In Apa Essay Topics For Employees Anti Litter Essay Deaths And Engines Essay Cap Essay Critique Form

Organizator Biznesu Forever w Bochni

przez Maciej Maciejewski

W Bochni 25 listopada 2017 roku Marzena Sroka z Forever Living Products rozpoczęła cykl specjalistycznych szkoleń, które przeprowadza pod wspólnym tytułem Organizator Biznesu Forever. Po mocnej dawce edukacji uczestnicy spotkania wzięli udział w niecodziennej imprezie muzyczno-tanecznej…

ee

Najpierw z naszym reporterskim zoomem udaliśmy się do Bochni, gdzie w Centrum Konferencyjnym Nowa Bochnia szkoliło się ponad 120 niezależnych przedsiębiorców, budujących swoje biznesy MLM w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products. Tam, w ponad 4 godzinnym, specjalnie opracowanym systemie edukacyjnym, Marzena Sroka zademonstrowała jak pracować w systemie network marketing za pomocą nowych narzędzi przygotowanych przez firmę Forever.

Dla niezależnych przedsiębiorców Forever to był potężny zastrzyk nader wartościowej, sprawdzonej już w boju wiedzy, która w drodze po sukces jest niezbędna. Potwierdza to Bogumiła Sroka: – Ten wykład to ogromna dawka wiedzy i świetne narzędzia przygotowane przez Marzenkę. Wszystko po to, aby rok 2018 był dla nas wszystkich najlepszym rokiem w Forever. Bo przecież w 2018 roku obchodzimy 40-lecie biznesu Forever Living Praoducts na świecie i 25 lat działalności w Polsce!!! Dziękujemy również Marysi i Jackowi Bartkowiakom za świetny wykład. Dziękujemy również wszystkim naszym FBO za udział w szkoleniu i stworzenie znakomitej atmosfery!!!

Kolejne warsztaty Organizator Biznesu Forever Marzena Sroka poprowadzi we Wrocławiu 2 grudnia br.; w Gdańsku 9 grudnia br. i w Warszawie 13 grudnia br. Życzymy równie udanych wykładów jak ten w Bochni. Po szkoleniu ekipa networkerów z Forever wzięła udział w nietuzinkowej imprezie „Solny Saloon Country 2017”, która odbyła się ok. 300 metrów pod powierzchnią ziemi w Kopalni Soli Bochnia.  

Anna ZawiszowskaAnna Zawiszowska

Komentarz Anny Zawiszowskiej: – Ostatnie spotkanie w Bochni zgromadziło ponad stu przedsiębiorców Forever. Była tam uwielbiana przez nas Bogumiła Sroka – diamentowy manager. Marzena Sroka zapoznała uczestników z organizacją biznesu, który pozwoli każdemu, w prosty sposób, zarządzać własną działalnością w systemie marketing sieciowy. Wspaniałym doświadczeniem, jakie wyniosłam z wykładu Marzeny było to, że fajnie usystematyzowała praktycznie moją dotychczasową wiedzę i zaangażowanie w ten biznes. Wskazała też na główne czynniki motywujące ludzi do działania np. dodatkowy dochód, rozwój osobisty, odłożenie na emeryturę, dziedziczenie biznesu, wolność finansową. Spodobało mi się pięć złotych zasad sukcesu, które sprowadzają się do jednej głównej zasady, jaką jest „spotykanie się z większą ilością ludzi”. Marzena wprowadziła też w swoim wykładzie ciekawy podział na różne koła – wiedzy, cech charakteru, umiejętności człowieka, co pokazało słabe obszary, nad którymi należy popracować. Od półtora roku buduję biznes Forever wraz z moją główną działalnością, jaką jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Jestem wdzięczna, że mogę uczyć się od największych liderów tego świata. W tym wypadku słowa, że „wypadłam SROCE spod ogona” nabiera pochlebnego znaczenia. To dla mnie komplement i niesamowite wyróżnienie. Uwieńczeniem wykładu była Andrzejkowa zabawa w Kopalni Soli w Bochni. W przemiłej, luźnej atmosferze – „tańce, hulanki i swawole”. A w kuluarach wymienialiśmy się doświadczeniami. Doszliśmy do wspólnego wniosku, że każdy może osiągnąć sukces – jeśli tylko tego chce.

Mogą Cię również zainteresować