Adventures Of Tom Sawyer Essay Stanford Filmbay 381 Html Article Writing Outline Template Advantages And Disadvantages Of Email Essay Australia Sample Business Plan Pdf Free Download In The Time Of The Butterflies Story Summary

OKG. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewsk

Jak wygląda sytuacja sektora MLM na rynku czeskim? Dlaczego i z czym warto inwestować na terenie Polski? A czy trzeba wtedy zwracać uwagę na profesjonalizm i transparentność? Przed Państwem Jiří Krčal, prezes wchodzącej na polski rynek firmy OKG.

Jiří Krčal & Maciej MaciejewskiJiří Krčal & Maciej Maciejewski

Z prezesem czeskiej firmy OKG spotkałem się tydzień temu w Sosnowcu. Rozmawialiśmy przede wszystkim na temat tego network marketingowego biznesu i jego ekspansji na rynek polski, o tym, co OKG ma Polakom do zaoferowania, ale przy okazji poruszyliśmy także kilka ciekawych wątków, które są bardzo ważne dla całego sektora sprzedaży bezpośredniej i MLM. Na całym świecie. Bo nie ważne czy jesteś kobietą lub mężczyzną, katolikiem czy ateistą, Polakiem czy Czechem… Szanse są równe dla wszystkich. Zapraszam do obejrzenia wywiadu:

Wersja z polskim lektorem:

Wersja oryginalna:

Dołącz do OKG jeszcze dziś! Teraz właśnie nastał właściwy czas na rozpoczęcie działalności w tym biznesie. Nie tylko dlatego, że firma otwiera właśnie polski rynek, a Ci, którzy do niej dołączą, będą na początku, ale przede wszystkim z uwagi na to, że nie codziennie jest okazja dołączyć do firmy z długoletnią tradycją, rozbudowanym zapleczem i ciekawymi produktami. Warto przekonać się o tym osobiście!

Wszystkie osoby zainteresowane biznesem OKG serdecznie zapraszamy na Konferencję Informacyjną, która odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 o godzinie 14:00 w katowickim Hotelu Qubus. W trakcie trzygodzinnego programu będą omawiane wszystkie aspekty działalności tej firmy na polskim rynku, będzie można poznać bliżej osoby znajdujące się na najwyższych pozycjach a także spotkać się i porozmawiać z założycielem i właścicielem firmy OKG panem Jiřim Krčalem. Wstęp na spotkanie bezpłatny, trzeba tylko wcześniej zarezerwować miejsce na stronie:

www.katowice.okg-family.pl

Mogą Cię również zainteresować