Rada programowa „Network Magazynu” powiększyła się o trzy, charyzmatyczne osoby, które wraz z pozostałymi członkami będą teraz wspierały naszą redakcję fachowymi poradami oraz pomagały w promowaniu idei oraz możliwości sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego wśród społeczeństwa. Wiemy również, że dobrym słowem na temat naszego pisma przekazanym w świat, przyczynią się do jego rozwoju, co w konsekwencji wpłynie przecież pozytywnie na budowanie wizerunku całego sektora. Cieszymy się z poważania jakim darzą nas tak zacne persony nauki i biznesu, bo to jest dowodem na wypracowaną przez nas opiniotwórczość „Network Magazynu” – jedynego, niezależnego pisma o branży DS/MLM w Polsce. A oto kilka słów o nowych członkach rady programowej:

Iwona Majewska-Opiełka

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą. Autorka wielu cennych książek i publikacji. Obecnie swoje działania koncentruje na firmie szkoleniowej ASDIMO Akademia Skutecznego Działania.

Dr Alina Warzecha

Doktor nauk ekonomicznych, dziekan wydziału ekonomicznego w Gliwickiej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel PHU ALPIO oraz lider MLM (współpracuje z firmą Akuna). W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze: specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i międzynarodowych. Autorka wielu badań naukowych, m.in. na potrzeby Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Autorka bloga dotyczącego MLM i przedsiębiorczości: www.alinawarzecha.blogspot.com oraz licznych publikacji naukowych.

Marcin Kuźniar

Prezes K2 Doradcy Finansowi oraz European Financial Group. Niezrównany mówca, charyzmatyczny lider i niesamowicie inteligentny obserwator, analityk, wizjoner, który dobrze wie dokąd zmierza i co chce w życiu osiągnąć. Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu instytucjami finansowymi. Zdobyte międzynarodowe certyfikaty sprawiają, że złożoność rynku finansowego potrafi przełożyć na proste, przejrzyste rozwiązania, dostosowane do preferencji i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracuje z instytucjami zaufania publicznego (bankami, towarzystwami ubezpieczeń na życie, otwartymi funduszami emerytalnymi, firmami leasingowymi). Jego misją jest zapewnienie klientom i swoim partnerom biznesowym korzyści poprzez dostarczanie: profesjonalnej edukacji i doradztwa w zakresie doboru optymalnych rozwiązań finansowych. Udziela się charytatywnie, wspiera artystów i sportowców. Pasjonat i miłośnik samochodów marki Porsche.