Acclaimed Music Definition Essay Eb Capital Sa De Cv Sparknotes Summary 1984 Articles On The Dare Program Essay

Nowa mysz SideWinder X8

przez Marek Wyrzychowski

Polski oddział firmy Microsoft ogłosił wprowadzenie do polskich sklepów nowej myszy – SideWinder X8. SideWinder X8 to projekt łączący w sobie najnowszą technologię śledzenia ruchów myszy (Blue Track) oraz bezprzewodowe rozwiązania zapewniające przesyłanie sygnału bez opóźnień.

SideWinder X8 oferuje najlepszą na rynku częstotliwość reakcji, szybkość i przyśpieszenie. Dzięki regulowanemu zakresowi czułości (od 250 dpi do 4000 dpi), mysz zapewnia graczom maksymalną kontrolę i precyzję sterowania.  


– Wiemy, że gracze od dawna życzyli sobie bezprzewodowej myszy, która jednocześnie nie traciłaby przez to na jakości działania. Microsoft spełnia to życzenie wprowadzając na polski rynek mysz SideWinder X8 – powiedział Michał Chmiela, business account manager w polskim oddziale Microsoft. – Łącząc w sobie najlepszą technologię śledzenia ruchów Blue Track z nowatorskimi rozwiązaniami bezprzewodowymi, ten sprzęt zmienia sposób, w jaki gracze postrzegają przydatność bezprzewodowych urządzeń w ich ulubionej rozrywce – dodał Chmiela.

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

Mogą Cię również zainteresować