Drama Essay Ghostwriters For Hire Evolution Persuasive Speech Powerpoint Presentation On C Programming Essay About Climate Change A Global Challenge Concern Max Aub Crimenes Ejemplares Analysis Essay

Nowa książka Pawła Lenara

przez Katarzyna Wagner

Jest już dostępna w sprzedaży nowa książka Pawła Lenara pt.: „MLM. Profesjonalny marketing sieciowy – sposób na sukces w biznesie.” To kompendium wiedzy o MLM. O idei tego biznesu, dochodzie pasywnym, o narzędziach lidera sieci, profesjonalnym systemie szkoleń…


W książce „MLM. Profesjonalny marketing sieciowy – sposób na sukces w biznesie.” autor nie wahał się również poruszyć tematu związanego z perspektywami rozwoju biznesu MLM w Polsce.

Zacznij zarabiać pasywnie!

Marketing sieciowy, zwany inaczej wielopoziomowym albo MLM (skrót od angielskiego multi level marketing), łączy w sobie dwa ważne terminy: „marketing”, czyli przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy lub producenta do odbiorcy, oraz „wielopoziomowy”, co z kolei odnosi się do systemu naliczania wynagrodzeń poszczególnym dystrybutorom, czyli osobom odpowiedzialnym za dostarczenie produktu lub też usługi do odbiorcy końcowego. Strategia firm działających na zasadzie marketingu sieciowego polega na dystrybucji produktu poza tradycyjną siecią sklepową, co pozwala obniżyć koszty i zmniejszyć ryzyko prowadzenia firmy.

Zapewne zastanawiasz się, czy marketing sieciowy to biznes dla Ciebie?

Jeśli Twoim celem jest comiesięczny, stabilny i wysoki dochód, jeśli chcesz mieć to, o co większość ludzi zabiega, czyli czas i pieniądze, to marketing sieciowy jest dla Ciebie. Rozpoczęcie własnej działalności w charakterze dystrybutora MLM będzie wymagało sporo pracy, zaangażowania oraz poświęcenia, jednak efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania. Ta książka pokaże Ci, jak to zrobić. W tej publikacji nie znajdziesz teoretycznych wywodów, które nie sprawdzają się w praktyce dnia codziennego. Jest ona esencją wiedzy na temat postaw i metod pracy, które po prostu przynoszą efekty. Nie ma tu również rozwiązań ślepo przeniesionych ze Stanów Zjednoczonych, Europy Zachodniej czy jakiegokolwiek innego miejsca. Materiał książki znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i warunkach naszego kraju.

Dowiedz się:

Dlaczego marketing wielopoziomowy nazywany jest biznesem XXI wieku? Jak rozpocząć współpracę z firmą działającą w systemie MLM? Jak w praktyce stworzyć źródło dochodu pasywnego? Jak zostać odnoszącym sukcesy liderem sieci? Jakie znaczenie w marketingu sieciowym ma etyka? To podstawowe zagadnienia poruszane przez Pawła w jego najnowszej książce, którą kupisz pod adresem: www.onepress.pl.

Paweł Lenar jest przedsiębiorcą, trenerem, autorem książek oraz liderem aktywnie działający w branży marketingu sieciowego. W krótkim czasie zbudował sprawnie funkcjonującą, wielotysięczną strukturę MLM, rozwijającą się w Polsce oraz kilku innych krajach Europy i na świecie. W swojej działalności stawia na profesjonalizm i rzetelne podejście do biznesu. Oprócz tego specjalizuje się w tematyce związanej ze sztuką prezentacji. Odwiedź stronę www.PawelLenar.pl.

Mogą Cię również zainteresować